۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 07:07 ب.ظ

نخستین کنسرت بهاره حامی در تالار وحدت روی صحنه رفتحامی: امیدوارم بتوانم به کیفیت مطلوب گذشته برگردم

حامی: امیدوارم بتوانم به کیفیت مطلوب گذشته برگردم
نوای فارس - مهرنوش قضاوتی: بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری تالار وحدت میزبان کنسرت خواننده « یک لحظه عاشق شو» بود. در این اجرا که اولین اجرای بهاره حامی محسوب می شد، او قطعات جدیدی برای مخاطبانش خواند و کنسرت متفاوتی را برای شروع فعالیت امسال خود روی صحنه برد. این کنسرت در دو شب متوالی تحت امتیاز شرکت «کامیاب بهاران» در تالار وحدت برگزار شد.

صدای زنگ در تالار وحدت پیچید. صندلی ها یک به یک پر‌ شدند. صحنه منتظر آمدن نوازندگان بود. نور سالن کم شد، اعضای ارکستر روی صحنه آمدند و ساز های شان را به دست گرفتند. سپس در میان تشویق جمعیت حمید حامی و رضا تاجبخش روی صحنه آمدند.

«لیلای من کو» نخستین قطعه ای بود که برای اجرای امشب انتخاب شده بود. ارکستر بی مقدمه شروع به نواختن ملودی این قطعه که از ساخته های بابک بیات است، کرد. «لیلای من کو» پر شور اجرا شد و مخاطبان را به خوبی با موسیقی همراه کرد.

پس از اولین قطعه حامی لحظاتی صحنه ترک کرد و بعد از بازگشت سراغ قطعه بعدی رفت. «فقط نگاه می کنم» با ترانه ای از بابک صحرایی همزمان با پخش کلیپی، اجرا شد. این قطعه در انتها با هنرنمایی نوازنده ترومپت همراه شد و مورد تشویق جمعیت قرار گرفت.

در انتهای قطعه «گل مینا» حامی شعر را فراموش کرد و جمعیت سعی کرد با تشویق، او را به خواندن برگرداند. پس از این قطعه، نوبت به قطعه ای از ساخته های ناصر چشم آذر رسید و «غزل» با ریتمی متفاوت آغاز شد. صدای همخوانی حاضران در این قطعه بلند شد و تا آخر با آن همراه بود.

 قطعه «احساس» قطعه جدیدی بود که برای اولین بار در این اجرا شنیده می شد، این قطعه جدید که با ترانه زهرا عاملی نواخته شد، نتوانست رضایت حاضران را  جلب کند. حامی پس از این قطعه گفت: این قطعه را خوب نخواندم، اگر بتوانم در قسمت دوم برنامه آن را می خوانم. امیدوارم بتوانم به کیفیت مطلوب گذشته برگردم. او پس از این جملات سراغ «سراغ خواب سیاه» رفت. «خواب سیاه» همراه با پخش کلیپش توسط حاضران زمزمه شد.
در پایان بخش اول حامی از مهدی محمدی دعوت کرد تا روی صحنه بیاید و به عنوان قطعه پایانی بخش اول «ستاره» را بخواند.

دقایقی بعد از بخش اول، حامی و رضا تاجبخش وارد صحنه شدند و بخش دوم کنسرت آغاز گشت. حامی ستار اورکی آهنگساز قطعه «سوگند» را معرفی نمود. «سوگند» با نوای پیانو و صدای حامی در سالن طنین انداز شد. در میانه این قطعه حامی از جمعیت خواست تا او را همراهی کنند، جمعیت هم با او هم صدا شدند.

حامی از علیرضا میرآقا، نوازنده ترومپت و ‌پرکاشن٬ دعوت کرد تا جلوی صحنه بیاید و با او در قطعه «حرف های عاشقونه» هم خوانی کند. حامی در نیمه دوم این قطعه میکروفون را به میرآقا سپرد و در انتها با یکدیگر هم صدا شدند. جمعیت هر دو را تشویق کردند.

حامی در خلال قطعات به معرفی  مهمانان و اعضای ارکسترش پرداخت.

«دیوونگی» و «زمستون» بی فاصله از هم خوانده شد. با معرفی قطعه «دلم گرفت» صدای تشویق حاضران بلند شد. «دلم گرفت» با صدای پیانو آغاز شد و صدای دیگر ساز ها به آن پیوست. هم صدایی جمعیت شروع کننده قطعه بود و صدای خواننده در ادامه به آن اضافه شد. این قطعه خاطره انگیز همراهی مخاطبان را با خود تا آخر داشت. « دلم گرفته ای هم نفس، قلبم شکست تو این قفس...».

در مستر کلاس ها چند برگزیده داشتیم، در کنسرت بعدی با یکی از برگزیدگان، با هم روی صحنه می‌رویم. البته در تالار وحدت نخواهد بود، تالار دیگر به من اجازه برگزاری کنسرت نمی دهد. او پس از این جملات شروع به خواندن «شوق تنهایی» کرد. «از تو هیچ وقت نمی رنجم» اجرا شد و بعد از آن «یاد من باش» با هم صدایی، صدای رضا تاجبخش و حامی به علت ضیق وقت قطعه پایانی این کنسرت گشت.

رضا لعمانی(گیتار)٬ علیرضا میرآقا (پرکاشن و ترومپت)٬ شهرام افتخاری(پرکاشن)٬ کیوان فرشید نیا(گیتار باس)٬ ترانه پور یوسف(فلوت)٬ صالح کیوان(درامز)٬ تینا جامه گرمی،دانیال جورابچی، سانوا عندلیبی و نوید شعبان زاده(ویولن)٬ بهرنگ معتمدی(ویولنسل) به سرپرستی رضا تاجبخش(پیانو) کنار یکدیگر نواختند.

سیروس الوند، ستار‌ اورکی از مهمانان این کنسرت بودند.

در ادامه می توانید عکسهای علی مجلسی را از این کنسرت ببینید:
 منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q