۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 08:59 ب.ظ

تازه ترین اثر «هژیر مهرافروز» دیجیتالی منتشر شد

تازه ترین اثر «هژیر مهرافروز» دیجیتالی منتشر شد
نوای فارس: آلبوم «آمده ام که سر نهم» به آهنگسازی و خوانندگی «هژیر مهرافروز» از طریق سایت «بیپ تونز» به صورت دیجیتالی منتشر و در دسترس مخاطبین موسیقی ایران قرار گرفت.

این اثر، مجموعه‌ای است از بهترین آثار «هژیر مهرافروز» که به گفته خود وی بسیاری از آنها تاکنون به درستی شنیده نشده و یا به دست مخاطبین نرسیده‌اند. هدف از انتشار این مجموعه ارائه‌ی تازه و منسجم کارهای این هنرمند است.

«هژیر مهرافروز» از سن پنج سالگی به یادگیری موسیقی پرداخته است،وی مشوق اصلی خود را خانواده‌اش می‌داند و در این راه همواره از لطف و رهنمودهای دایی خود مرحوم «سیدخلیل عالی نژاد» بهره برده است. موسیقی مهرافروز با مخاطب ارتباط نزدیکی برقرار می‌کند و از عناصر ایرانی به نحوی موثر بهره می‌برد. سبکش نوع خاصی از موسیقی تلفیقی است که با حفظ چهارچوب‌های کلاسیک موسیقی ایرانی؛ از عناصر پاپ نیز به درستی بهره می‌برد و برای مخاطب جذاب است. مضمون بیشتر اشعار کارهایش عرفانی است و عنوان هوشمندانه عنوانی مناسب برای انتخاب‌ اشعار این هنرمند است. همکاری و رابطه عمیق و دوستانه با «عباس زرونده» شاعر توانا، گواهی دیگر بر این مدعاست.

شایان ذکر است که علاقمندان می‌توانند نسخه اصلی و دیجیتال آلبوم موسیقی «آمده‌ ام که سر نهم» را با مراجعه به سایت بیپ‌تونز beeptunes.com تهیه و دریافت نمایند. در ضمن به ده نفر از اولین خریداران این آلبوم مجموعه‌ای نفیس از آثار مهرافروز همراه با امضا و دستخط این هنرمند اهدا خواهد شد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q