۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 07:23 ب.ظ

طنین خاطره‌انگیزترین قطعات در نیاوران / بهاره منصوری بعد از 14 سال روی صحنه رفت

طنین خاطره‌انگیزترین قطعات در نیاوران / بهاره منصوری بعد از 14 سال روی صحنه رفت
نوای فارس: کنسرت گروه رخساره به سرپرستی و خوانندگی بهاره منصوری در دو شب و دو سئانس در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به تهیه کنندگی عباس مهدیفر برگزار شد.

گروه موسیقی بانوان با نام "رخساره" در حالی شب گذشته روی سن رفت که بهاره منصوری خواننده این گروه بعد از 14 سال دوری مجددا به عرصه هنر بازگشته است.

منصوری  اجرایش را با قطعه "سیمین بری" آغاز کرد و  پس از آن در سخنانی گفت: از شما سپاسگزارم که به من اعتماد کردید و در اولین تجربه‌ من کنارم بودید. امیدوارم امشب برای‌تان خاطره شود. امیدوارم با حضور در این اجرا دل‌های‌تان آرام شود و دقایقی از زندگی روزمره فاصله بگیرید. نوازندگانی که کنار من می‌بینید، محبت زیادی به من داشتند و به من آرامش دادند.

او "شانه" را به‌عنوان دومین قطعه انتخاب کرد و "امید جانم" هم در پی آن اجرا شد.

استقبال خوب از کنسرت این خواننده آن هم در یک روز وسط هفته به حدی خوب و دلگرم کننده بود که این بانوی هنرمند نوید کنسرت‌های بعدی را به حضار داد.

پارت اول این کنسرت شامل  قطعاتی نظیر سیمین بری، شانه، امید جانم، امیدم را مگیر، گل سنگم بود. همچنین قطعات رفته، فردا تو می آیی، تو آخرین طبیبی؛ به دیدن من بیا در پارت دوم برنامه اجرا شد.

قطعه "بیا بنویسیم" آخرین قطعه و پایان بخش این کنسرت بود.

نیوشا بریمانی رهبر ارکستر و نوازنده کمانچه، مینو قاسم پور قانون، نگین سریر پیانو، نیلوفر ابراهیمی فلوت، مهرناز دبیرزاده تمبک، عسل ملک زاده دف و بهاره منصوری سرپرست و خواننده گروه "رخساره" را تشکیل می دادند.

منیژه جهانگیری همسر معاون اول رئیس جمهور، مرجانه گلچین، فلور نظری، شهره سلطانی، سهیلا پورگرامی، سپیده خداوردی، معصومه کریمی و.. مهمانان ویژه این اجرا بودند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q