۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:38 ب.ظ

با داوری روشن‌روان، کاکایی و معتمدی؛بخش سنتی هزارصدا، چهارشنبه اول شهریور برگزار می‌شود

بخش سنتی هزارصدا، چهارشنبه اول شهریور برگزار می‌شود
نوای فارس: یکی دیگر از برنامه‌های بخش سنتی برنامه هزارصدا، عصر چهارشنبه اول شهریور در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. در این برنامه استاد کامبیز روشن‌روان برای کارشناسی بخش آهنگسازی و نوازندگی، عبدالجبار کاکایی در بخش کارشناسی بخش شعر و ترانه و محمد معتمدی در بخش آواز حضور دارند و کار گروه‌های شرکت‌کننده در برنامه را بررسی و گروه برگزیده را انتخاب خواهند کرد. عبدالجبار کاکایی پیش از این و در سال‌های گذشته، هم در بخش پاپ و هم در بخش سنتی این برنامه به عنوان کارشناس حضور داشته و همچنین محمد معتمدی نیز سال گذشته در کنار استاد مهدی آذرسینا و غلامرضا طریقی یک بار دیگر در برنامه هزارصدا حضور داشته‌اند اما دکتر روشن‌روان برای اولین بار در این برنامه به عنوان کارشناس حضور پیدا می‌کند.

همچنین آوازخوان پیشکسوت، محمدرئوف قنبری با سنتورنوازی رضا مهدوی قطعه آوازی را تقدیم علاقمندان موسیقی خواهد کرد. استاد قنبری و مهدوی پیش از این با هم همکاری‌های داشته‌اند که یکی از برجسته‌ترین‌های این همکاری‌ها، ضبط آواز زنده‌یاد استاد رجبعلی امیری فلاح و اجرای مشترک این دو هنرمند در مراسم بزرگداشت این آوازخوان برجسته بود.

در این برنامه که راس ساعت 18 آغاز می‌شود شاهد میان برنامه‌ها و یادبودهایی از اساتید موسیقی ایران هم خواهیم بود.

هزارصدا اولین برنامه منسجم مسابقه ساز و آواز است که بخش سنتی آن اولین چهارشنبه هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار  می‌شود. همچنی این برنامه بخش دیگری هم دارد که به مسابقه در بخش پاپ اختصاص دارد و سومین پنج شنبه هر ماه برگزار می‌شود. مدیر و مجری برنامه هزارصدا آرش نصیری روزنامه‌نگار باسابقه موسیقی‌ست.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q