۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 08:09 ب.ظ

به دلیل استقبال مخاطبان؛کنسرت کیهان کلهر برای دومین بار تمدید شد

کنسرت کیهان کلهر برای دومین بار تمدید شد
نوای فارس: کیهان کلهر که پیش از این قرار بود فقط در روزهای 14 و 15 شهریورماه به صحنه برود، به دلیل استقبال مخاطبان، در روز 16 ام این ماه نیز به همراه رامبرانت تریو در تالار وزارت کشور تهران به اجرای قطعات می پردازد.

کلهر و رامبرانت تریو فردا در روز 27 ام آگوست (5 شهریورماه)، در شهر اوترخت هلند در فستیوال جز "اوده موزیک"  (Oude Muziek Kazz Festival) روی سن خواهد رفت. این در حالیست که رامبرانت فرایش(پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه ای) نوازندگان رامبرانت تریو، چند روز قبل از برگزاری کنسرتشان در تهران به ایران می آیند. همچنین بعد از اجراهای تهران که طی سه شب 14، 15 و 16 شهریورماه است، کلهر و رامبرانت در روز 29 سپتامبر در باربیکن سنتر لندن که یکی از معتبرترین سالن های کنسرت جهان محسوب می شود به اجرای قطعات خواهند پرداخت.

همکاری کلهر واین گروه هلندی که یکی از معروفترین و معتبرترین گروه های موسیقی جز اروپاست و توانسته تورهای کنسرتی موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کنند از سال 2011 آغاز شده است.

این کنسرت اولین باری است که کلهر و رامبرانت تریو در ایران به صحنه می روند و طی ماه های آینده آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در تلفیق موسیقی شرق و غرب در ایران منتشر خواهد شد که در حال حاضر آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است.

رویال هنر پارس به تهیه کنندگی "مجید عبدی" برگزاری این کنسرت را به عهده دارد و علاقمندان به تهیه بلیت برای روز 16 شهریورماه می توانند از فردا (یکشنبه 5 شهریورماه) به سایت www.tik8.com مراجعه و برای این روز بلیت تهیه کنند. 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q