۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:46 ب.ظ

29 آبان در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود؛کنسرت خیریه شهرام ناظری و کامکارها برای کمک به زلزله‌زدگان

کنسرت خیریه شهرام ناظری و کامکارها برای کمک به زلزله‌زدگان
نوای فارس: شهرام ناظری به همراهی گروه کامکارها روز 29 آبان ماه به منظور کمک به زلزله زدگان کرمانشاه کنسرتی خیریه برگزار می کند.

به گزارش نوای فارس، شهرام ناظری ضمن ابراز همدردی با هموطنان و همزبانان کردش درباره برگزاری این کنسرت خیریه گفت: درست است که ما نمی توانیم همه مشکلات را حل کنیم اما بخشی از آنها را قطعا می‌توانیم، امیدوارم که مسئولان و هنرمندان در این زمینه بیاندیشند و راهکارهای خوبی برای آن پیدا کنند.

وی افزود: شخصا بسیار علاقه مندم که در این زمینه با مردم کرد همدردی کنم و از همین رو برنامه ای را به همراه گروه موسیقی کامکارها تدارک دیده ام.

کنسرت شهرام ناظری و گروه موسیقی کامکارها دوشنبه شب 29 آبان ماه از ساعت 20.30 در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می شود و تمامی عواید آن صرف کمک به زلزله زدگان زلزله اخیر استان کرمانشاه خواهد شد.

در اجرای این برنامه هیچ یک از هنرمندان، عوامل، نهادهای دولتی، وزارت ارشاد، حراست معاونت هنری، نظامی، امنیتی و انتظامی، شرکت برگزار کننده، سالن وزارت کشور و سایت عامل فروش نه تنها هیچگونه وجهی دریافت نکردند بلکه حداکثر تلاش خود را جهت بهتر برگزاری این مراسم به کار خواهند گرفت.

علاقه مندان به تهیه بلیت های این کنسرت می توانند به سایت www.iranconcert.com مراجعه کنند.  
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q