۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 07:55 ب.ظ

«دنیای نو» کاکوبند هفته آینده می‌آید

«دنیای نو» کاکوبند هفته آینده می‌آید
نوای فارس: تازه‌ترین آلبوم «کاکوبند» بعد از دو سال توقف در فعالیت های مرتبط با تولید آلبوم، روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. این آلبوم در برگیرنده هفت قطعه موسیقایی است که همانند سبک پیشین این گروه در قالب اثری تلفیقی به مخاطبان ارائه خواهد شد.

در توضیح این اثر آمده است: «دغدغه اصلی این گروه حضور در مارکت جهانی موسیقی است و برای رسیدن به این مهم سالهاست اعضای کاکوبند در حال تکاپو و پژوهش‌اند. آلبوم دوم کاکوبند «دنیای نو» با همین ذهنیت و به منظورگسترش مخاطبان این گروه و این سبک در جغرافیای جهانی وغیر هم زبان تهیه و تولید شده است و دلیل سکوت دو ساله شان مطالعه و تحقیق در این باب بوده است.   برنامه ریزی انتشار جهانی این اثر نیز با جدیت تمام انجام شده  و قرار است از طریق سامانه‌های جهانی نشر موزیک در اختیار دوستداران و علاقمندان به موسیقی قرار بگیرد.»

نیما صرافی مهر آهنگساز، تنظیم کننده، میکس و مستر، امیر علیزاده مشاور تنظیم، آهنگسازی، طراحی ریتم و صدا، پویا صرافی مهر ملودی ساز، مشاور آهنگسازی و تنظیم گروه اجرایی آلبوم «دنیای نو» را تشکیل می دهند.

تازه ترین کنسرت «کاکوبند» نیز پس از مدت ها دوری از صحنه با شمایل جدید و اجرای قطعات آلبوم جدیدشان پنجشنبه ۹ اسفند در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q