۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 01:59 ب.ظ

مستند افشاگرانه مایکل جکسون رکورد زد

مستند افشاگرانه مایکل جکسون رکورد زد
نوای فارس: مستند دو قسمتی "ترک نِوِرلند" که رسوایی جنسی مایکل جکسون خواننده آمریکایی را به تصویر می‌کشد پربیننده‌ترین فیلم یک دهه گذشته شبکه تلویزیون کابلی "اچ‌بی‌اُ" شد.

این فیلم چهار ساعته به کارگردانی "دَن رید" در مورد دو مرد به نام‌های "وِید رابسون" و "جیمز سِیف‌چاک" است که شرح ماجرای همراه با جزئیات از تجاوز و تعرض جنسی مایکل جکسون در دوران کودکی آن‌هاست. (البته خانواده و وکیل این خواننده درگذشته، هر نوع اتهامی در این زمینه را انکار و رد می‌کنند)

به گزارش نوای فارس به نقل از فارس، پخش این مستند موضوع دادخواستی با غرامت ۱۰۰ میلیون دلاری از سوی خانواده جکسون علیه شبکه تلویزیونی "اچ‌بی‌او" شده است. خانواده او ادعا می‌کنند که پخش این فیلم ناقض بند عدم تسویه حساب قرارداد کنسرت سال ۱۹۹۲ مایکل جکسون است که در شبکه کابلی پولی به روی آنتن رفته است.
بخش اول این فیلم که یکشنبه شب به روی آنتن رفت ۱.۲۹ میلیون بیننده داشت که رکورد سومین برنامه پرمخاطب HBO در طی یک دهه گذشته را به خود اختصاص داد.

"اُپرا وینفری" که یکی از معروف‌ترین مجری‌های آمریکا و جهان است بلافاصله پس از پخش این مستند، ویژه برنامه‌ای با عنوان "پس از نِوِرلند" را با مصاحبه با "دَن رید" کارگردان مستند و "وِید رابسون" و "جیمز سِیف‌چاک" انجام داد؛ دو نفری که مایکل جکسون را در این مستند متهم به تجاوز جنسی در زمان کودکی‌شان کرده‌اند. او همچنین با یکی از مخاطبانی که از قربانیان تجاوز جنسی بود گفتگو کرد. این برنامه نیز که از HBO پخش شد ۷۸۰ هزار بیننده داشت.

میزان بیننده‌های مستند جنجالی رسوایی مایکل جکسون چندین برابر میزان مخاطبان فیلم‌های مستند شبکه HBO بیننده داشت و با بازخوردهای متعددی همراه بود. برای مثال آخرین ۶ فیلم مستندی که از این شبکه پخش شده‌اند ۱۸۷ هزار بیننده داشته‌اند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q