۱۴۰۲ بيست و يکم خرداد - 03:48 ق.ظ

حمید هیراد با سماع به دیدار هوادارانش آمد/ شبی برای مادران ایران

حمید هیراد با سماع به دیدار هوادارانش آمد/ شبی برای مادران ایران
نوای فارس: کنسرت حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ کشورمان، دوشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۸ طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.

این کنسرت که با استقبال هواداران هیراد همراه بود، یک اتفاق ویژه داشت. وقتی همه چیز مهیای شروع کنسرت بود، پنج نوازنده دف به صحنه آمدند و چهار تن هم با لباس سفید بلند (سماع‌گران) در وسط صحنه ایستاده بودند. نوازندگان دیگر سازها هم آماده اجرا بودند. در این هنگام هیراد به صحنه آمد و قطعه «کو به کو آمده‌ام» را با دف‌نوازی و رقص سماع اجرا کرد.

«مستم کن»، «عشق»، «بی تاب» و «نیمه جان» قطعه‌های بعدی این کنسرت بودند که توسط هیراد در این اجرا خوانده شدند. البته وقتی نوبت به اجرای قطعه «خدا» رسید، هیراد خطاب به هوادارانش گفت: آهنگ‌بعدی را از همه آهنگ‌هایی که تا حالا ساخته‌ام بیشتر دوست دارم. چون برای معبودم این قطعه را نوشته‌ام.

اجرای «معشوقه»، «دلارام»، «انفرادی»، «نیمه جان»، «بارون» و «هل هله» نیز آثار بعدی این کنسرت بودند.

هیراد پس از اجرای قطعه «انفرادی»، گفت: خدایا هیچ کسی را در جهان هستی‌ات انفرادی نکن. حتی یک مورچه را. پس به افتخار کسانی که امشب کنارتون هستن د و اجازه ندادند که انفرادی باشید، دست بزنید.

این خواننده موسیقی پاپ پیش از اجرای قطعه «نیمه جان» گفت: قطعه نیمه جان را برای مادرم ساختم که نامش فاطمه است.

«ماه من»، «دیوانه شهر»، «یار»، «شوخیه مگه»، «رسوایی» و چند قطعه‌ی دیگر هم در این کنسرت اجرا شد.

عماد گلچهر نوازنده گیتار، مازیار احمدپور نوازنده گیتار الکتریک، مجید مصطفایی نوازنده گیتار بیس، علی فربدنیا نوازنده سازهای بادی، سید سروش احسانی نوازنده پرکاشن، مهدی شفیعی نوازنده درام و حسین نظری رهبر ارکستر، هنرمندانی بودند که شب گذشته در کنار هیراد به اجرای برنامه پرداختند
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q