۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 08:10 ب.ظ

دیدار ماکان‌بند با چند هزار طرفدارش

دیدار ماکان‌بند با چند هزار طرفدارش
نوای فارس: رهام هادیان و امیر مقاره از مجموعه‌های «ماکان بند» از گروه‌های پرطرفدار موسیقی پاپ پس از برگزاری چند اجرای زنده در تهران و شهرستان‌ها در یکی از مجموعه‌های تفریحی تهران با هوادارانش دیدار کرد.

در این مراسم که که با حضور چندین هزار نفر از طرفداران پس از اوقات افطار برگزار شد هنرمندان مجموعه «ماکان بند» ضمن دیدار با هوادارانشان که به همت مؤسسه «آوازی نو» برگزار شد با آنها عکس یادگاری گرفته و دقایقی گفتگو کردند.

مدیران شرکت «آوازی نو» نیز پس از پایان مراسم ضمن اعلام تأسیس باشگاه هواداران خوانندگان و گروه‌های تحت نظر خود در آینده‌ای نزدیک با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد: «تمامی سعی و تلاش تمامی همکاران ما در مؤسسه آوازی نو و گروه محبوب ماکان در راستای اهمیت به مخاطبان گرامی بوده است.

به همین منظور با وجود تمامی مشکلات از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای اجرای برنامه‌هایی نظیر کنسرت ماکان برای همه، جشن‌های آلبوم و امضا استفاده کردیم تا ارتباط هرچه موثرتری با کلیه همراهان عزیز داشته باشیم. انجام این سری رویدادها با این حجم برای اولین بار در کشور انجام می‌پذیرد که خداوند را سپاسگزاریم که با استقبال بی نظیر شما عزیزان مواجه شده است.بدون حضور و حمایت شما عزیزان این مهم انجام نمیافت و امیدواریم کم و کاستی‌ها را بر ما ببخشید.

به اطلاع کلیه همراهان می‌رساند باشگاه هواداران مؤسسه آوازی نو به زودی شروع به فعالیت خواهد نمود و با صبر و همراهی شما اتفاقات جدیدی رقم خواهد زد تا ما و شما را در هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم‌ها یاری کند.»

گروه «ماکان» از جمله مجموعه‌های فعال حوزه موسیقی پاپ هستند که طی ماه‌های گذشته پس از انتشار آلبوم جدیدشان کنسرت‌های متعددی را در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار کرده‌اند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q