۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 08:14 ب.ظ

شور و هیجان وصف ناپذیر در سالن میلاد نمایشگاهمحسن یگانه سکوتش را با «نگاه» شکست

محسن یگانه سکوتش را با «نگاه» شکست

نوای فارس - سپیده شاه بیگ: با شروع فصل جدید کنسرت ها در اردیبهشت ماه, این بار نوبت «محسن یگانه» بود تا در بیستمین روز این ماه دیداری با هوادارانش تازه کند.
این خواننده محبوب پاپ که آلبوم جدیدش به نام «نگاه من» نیز در همین روز روانه بازار شده بود فرصت خوبی پیدا کرد تا بازتاب اثر جدیدش را ساعاتی پس از انتشار در کنسرتش مشاهده کند.
بالاخره با تاخیر یک ساعته از زمان مقرر شروع کنسرت, کلیپ دموی آلبوم «نگاه من» در سالن پخش شد و شور و هیجان تماشاگران را بیشتر از قبل کرد.
پس از آن نوازندگان گروه با تشویق مردم به روی صحنه آمدند و مشغول آماده سازی سازهای خود شدند,آهنگ ابتدایی کنسرت با قطعه «حباب» شروع شد و محسن یگانه وارد صحنه شد.
بر خلاف انتظار حضار آهنگ «حباب» در دقایق اول قطع و در ادامه قطعه «چقدر دیر» از آلبوم «نگاه من» شروع به نواختن شد و در کمال ناباوری برای این خواننده جوان, مردم در ترجیع بند خاطره انگیز این آهنگ, او را بسیار زیبا همراهی کردند که این مساله باعث تعجب محسن یگانه شد.
پس از پایان اجرای این آهنگ محسن یگانه بسیار مشتاق بود که عکس العمل هواداران خاص و عام اش را راجع به آلبوم جدیدش بداند و سوال هایی در این باره خطاب به جمع پرسید.
پس از اجرای یک آهنگ غمگین به عنوان مقدمه, نوبت به اجرای آهنگ شاد و پرطرفدار «دوست دارم» از آلبوم حباب رسید که با استقبال بی نظیر حاضرین مواجه شد.
در بین اجرای آهنگ ها محسن یگانه از خاطره ی اولین کنسرت هایش بعد از هر آلبوم گفت و تاکید کرد که همیشه سخت ترین اجراها برایش کنسرت هایی است که  برای اولین بار بعد از انتشار هر آلبوم برگزار میشود.
آهنگ «خیابونا» قطعه بعدی بود که با هنرنمایی «عماد نکویی» ویولنیست گروه اجرا شد و همچنان همراهی و همخوانی مردم ادامه داشت.
بعد از آن باز هم نوبت قطعه دیگری از آلبوم جدید بود, که آهنگ «دنبالش میرم» سر آلبومی آلبوم «نگاه من» برای اجرا در نظر گرفته شده بود, قبل از اجرای این آهنگ محسن یگانه گفت که دوست دارد با این قطعه خاطره آهنگ «سکوت» و هیت شدن آن دوباره تکرار شود.
در ادامه قطعات «آخه دل من»، «بمون»،«عذاب» و «نمیشه» در قالب ریمیکس به ترتیب اجرا شدند.
حال نوبت آن رسیده بود که هیجان سالن بیشتر از قبل شود, محسن یگانه در مقدمه اجرای آهنگ «درکم کن» گفت که همه ی آهنگ های شماره پنج هر چهار آلبوم من به صورت اتفاقی آهنگی شاد قرار گرفته و پس از آن این قطعه را با همراهی مردم اجرا کرد تا حدی که سالن میلاد از شور و هیجان تماشاگران به مرز انفجار رسید.
قطعه «نباشی» در حالی اجرا شد که در اواسط اجرای آن برق یکی از سازها به مشکل برخورد اما با این حال حاضرین در سالن بدون ساز و بی هیچ هماهنگی ادامه ی آهنگ «نباشی» را خواندند که این حرکت محسن یگانه را بسیار متعجب کرد.
پس از اجرای آهنگ «نباشی» محسن یگانه به سراغ گیتار خود رفت و صحبت از اجرای یک آهنگ بسیار قدیمی و خاطره انگیز کرد که با این توضیحات همه متوجه اجرای آهنگ «نشکن دلمو» شدند.
قطعا یکی از قطعاتی که هواداران یگانه در همه کنسرت ها خواهان اجرای آن هستند همین قطعه بود که یگانه با توجه به آگاه بودن به این موضوع این آهنگ را همیشه اصلی ترین آهنگ کنسرت هایش قرار می دهد,همخوانی و همراهی حضار در این آهنگ به قدری با شکوه بود که حتی محسن یگانه را هم غافلگیر کرد.
آهنگ بعدی قطعه «سکوت» بود که باز هم مورد استقبال بی نظیر تماشاگران قرار گرفت پس از آن دوباره محسن یگانه به آلبوم جدیدش رجوع کرد و قطعه ی «دیوار» از این آلبوم را اجرا کرد.
پس از استراحت چند دقیقه ای گروه دوباره وارد سالن شد تا قطعات پایانی را اجرا کند.
آهنگ «هوایی شدی» اجرا و بعد از آن به دلیل درخواست زیاد حاضرین در سالن برای تکرار اجرای آهنگ «درکم کن» بار دیگر این قطعه نواخته و اجرا شد و باز هم مردم اشتیاق بسیار زیاد خود را برای این آهنگ نشان دادند.
با پایان اجرای این آهنگ محسن یگانه وعده شروع آلبوم پنجم خود را به هوادارانش داد و گفت که از این به بعد انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری برای انجام کارهایش دارد.
در مقدمه  اجرای آهنگ «دلکم» محسن یگانه از «علی ثابت» رهبر گروه ارکستر و تنظیم کننده این قطعه در آلبوم تشکر ویژه کرد و در ادامه گفت که خیالش از بابت سپردن تنظیم این آهنگ به علی ثابت راحت بوده و مطمئنا آهنگی است که مخاطبان را جذب میکند.
آهنگ «باور کنم» قطعه ای بود که پس از دلکم اجرا شد و در طول اجرای این آهنگ تماشاگران شاهد تک نوازی تمامی نوازندگان بودند.
برای حسن ختام هم مطابق اجراهای اخیر آهنگ «بازم بخند» اجرا شد و بدین ترتیب یکی دیگر از دیگر اجراهای موفق محسن یگانه به پایان رسید.
این کنسرت به همت و تهیه کنندگی «شرکت آوای فروهر» برگزار شد و نوای فارس از شرکت وزین آوای فروهر بابت همکاری خوبشان جهت تهیه گزارش تشکر می کند.
نوازندگانی که در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند عبارتند از «بنیامین بیانی»  (ساکسفون)، «حسن فراهانی» ( ترومپت)، «حسین شریفی» ( ترومبون)، «مجید برومند» (گیتار باس)، «بابک مالکی فر» (گیتار الکتریک)، «رامین زواری» ( درامز)، «وحید قاسمی» و «سعید برادران» (پرکاشن)، «عماد نکویی» (ویولن) و «علی ثابت» رهبر ارکستر با کیبورد محسن یگانه را همراهی کردند.

در ادامه می توانید عکس های شبنم نایبی از این کنسرت را مشاهده بفرمایید:

منبع : موسیقی فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q