۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:36 ب.ظ

گزارش مفصل «نوای فارس» از کنسرت تابستانی «زانیار خسروی»کنسرتی با طعم «هیپ هاپ»

کنسرتی با طعم «هیپ هاپ»

نوای فارس – پریا حیرتی: زانیار خسروی خواننده موفق موسیقی پاپ، 27 مرداد ماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

با خاموش شدن نور سالن و حضور نوازندگان روی استیج، تحمل تماشاگران به پایان رسید و بی صبرانه منتظر حضور خواننده محبوب شان روی صحنه بودند. «جاذبه» جدید ترین قطعه منتشر شده «زانیار خسروی» برای شروع کنسرت انتخاب شده بود. از همان ابتدا تماشاگران با خواننده همراه شدند تا شبی خاطره انگیز را رقم بزنند.

بعد از سلام و خوش آمد گویی، زانیار خسروی قطعات «چشم رویایی» و «تو نباشی» را اجرا کرد. هواداران زانیار که از ابتدای کنسرت انرژی بالایی داشتند در این قطعات نیز با خواننده هم خوانی کردند.

از ریتم ابتدایی درامز، حدس تماشاگران به واقعیت پیوست و قطعه محبوب «هی تو» خوانده شد.

«حس کمیاب»، «زود گذشت»، «تو اگه بخوای» و «گریه ام گرفت» اجرا شد و نوبت به اجرا قطعه پر طرفدار «دستی دستی» رسید.

ریتم دست زدن تماشاگران و هم خوانی شان با زانیار در قطعه «دستی دستی» جو سالن را به صور کامل تغییر داد و با تمام شدن قطعه فریاد «دوباره، دوباره» تماشاگران شنیده می شد. زانیار خسروی با تعجب رو به تماشاگران گفت فکر نمی کردم انقدر آهنگ شاد دوست داشته باشید و قول داد تا دوباره این قطعه را اجرا کند.

«هیپنوتیزم»، «امید دارم هنوز» به ترتیب اجرا شد تا نوبت به قطعه معروف «بدون تو» برسد. قبل از شروع این قطعه زانیار خسروی از هواداران خود خواست که در این قطعه بیشتر از بقیه قطعات وی را همراهی کنند. تماشاگران هم با تمام توان او را در این قطعه همراهی کردند.  به طوری که بسیاری از قسمت ها، زانیار خسروی سکوت کرد تا صدای مردم بهتر به گوش برسد.

«ریسک» و ویدیو جالب آن اجرا شد تا باعث شود زانیار خسروی نظر سنجی را در سالن برگزار کند. در ویدیو «ریسک» و البته کنسرت قبلی، خواننده و گروه با کت و شلوار هماهنگ حاضر بودند. زانیار نظر هوادران خود را درباره پوشش خود و افراد گروه پرسید و در نهایت کت و شلوار برنده این نظر سنجی شد.

«فکر بکر» خوانده شد و زانیار خسروی هوادارانش را سوپرایز کرد. خسروی رو به تماشاگران گفت:  «قطعات شاد تمام شده و یکی از قطعات غمگین را اجرا می کنیم. اما یکی از شادترین قطعات خود را  با نام «طفره نرو» اجرا کرد.
نوبت به تکرار دو قطعه رسید و در نظر سنجی بین قطعات «جاذبه» و «دستی دستی» رای بیشتری گرفتند و به ترتیب اجرا شدند. زانیار خسروی از تمام تماشاگران خواست در قطعه «دستی دستی» انرژی شان را تخلیه کنند تا این کنسرت به پایان برسد.
محسن کامران جم، امین راد، شروین شهبازیان، امید فرهودنیا و محمد رضا رهنما اعضای ارکستر زانیار خسروی در این شب بودند.

حاشیه:
- در تاریکی سالن نکته ای که بسیار جلب توجه می کرد، لوله ها و عینک های شبرنگ بود که رنگ بندی خوبی به سالن داده بود.

- سلو های متعدد «محسن کامران جم» نوازنده گیتار الکتریک، موسیقی را شنیدنی تر کرده بود.

- زانیار خسروی برای اکثریت قطعات خود، ویدیو مخصوص ساخته بود که در هنگام اجرای قطعات از مانیتورهای سالن پخش می شد.

- اکت های زانیار خسروی، به خصوص حرکت دست های او هیجان خاصی را به سالن القا می کرد.

- امیر یگانه و مجید فرهبد مهمانان این کنسرت بودند

- این کنسرت به همت موسسه فرهنگی – هنری «آوای فروهر» به مدیریت برادران «حاتم پور» برگزار شد.

در پایان تیم خبری «نوای فارس» از همکاری بی دریغ فرهاد فتحی، میلاد حسینی و تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی و شیرین رسام از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q