۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:21 ب.ظ

با اجرای موفق «پوریا اخواص»؛«علی قمصری» مهمانی کوچک خود را برگزار کرد

«علی قمصری» مهمانی کوچک خود را برگزار کرد

نوای فارس-سارایغموری: علی قمصری به همراه دوستان و همراهان همیشگی خود، میهمانی کوچکی در چهار شب و در تالار رودکی تهران ترتیب داد و میزبان مخاطبانی شد که سالهاست هواداری خود ا به وی و گروهش ثابت کرده اند.

مهمانی کوچک علی قمصری در جمعه شب در حالی برگزار شد که انبوه جمعیت درسالن نشانگر استقبالی بود که از این کنسرت شده بود.

در این مهمانی قمصری با اجرای ساز و آواز به استقبال مهمانان خود رفت و با تارو بم تار و سازهای کوبه ای اجرای ویژه ای داشت. وی در این بخش پوریا اخواص که اولین همکاری با وی را تجربه می کند، با تار همراهی کرد.

مهمانی کوچک پس از اجرای این ساز و آواز که با استقبال بسیار خوبی همراه شد، تصنیف «نرگس بیمار» از ساخته‌های «مرتضی نی‌داوود» را به اجرا در آورد و سپس «هم تن، هم جان» از مولانا، سمت دور وسوی آه از سید مهدی موسوی، میخانه‌ خاموش، نقطه، زیبای وحشی و افسانه‌ی خاموش را اجرا کرد. در ادامه به دلیل تشویق مخاطبان قطعه «جام دیگر» برای بار دوم در این مهمانی به اجرا در آمد.

 در تمام این قطعات علاوه بر استفاده از صدای دست زدن به عنوان یک ساز که بیشتر به ساز کوبه ای می ماند، همخوانانی همچون بهرخ شورورزی و هاله سیفی زاده وی را همراهی می کردند. در حالی وی این دو را به عنوان همخوان مهمانی کوچک معرفی کرد که خود اظهار داشت ای کاش شرایط به گونه‌ای شود که دیگر از واژه‌ی «همخوان» استفاده نشود.

پوریا اخواص ،هاله سیفی‌زاده، بهرخ شوروزی ،زکریا یوسفی، کامران منتظری، علیرضا عقیقی و علی جولایی نوازدگانی بودند که در این اجرا علی قمصری را همراهی می کردند.

این کنسرت پس از چهار اجرای موفق قمصری و همراهانش در تالار رودکی برگزار شد و جمعیت بسیاری برای تماشای آن آمده بودند.

رضا ناجی، فرزاد ادیبی ، شبنم مقدمی، آزاده صمدی و سهیلا گلستانی مهمانان این کنسرت در شب هفتم شهریور ماه بودند.

مهمانی کوچک طی روزهای 31 مردادماه ، 5 تا هفتم شهریور ماه برگزار شد و برای روز جمعه 20 شهریور ماه نیز به تمدید کشیده شد.

در ادامه عکس های پدرام نظری را از این کنسرت ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q