۱۴۰۲ بيست و يکم خرداد - 04:23 ق.ظ

با حضور چهره هاي موسيقي پاپ«قدم مي زنم» رونمايي شد

«قدم  مي زنم» رونمايي شد

نوای فارس-سحر طاعتی: مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «قدم می زنم» به آهنگسازی و خوانندگی «علی امینیان» عصر ديروز با حضور چهره های موسیقی پاپ در انجمن شاعران ايران برگزار شد.

در اين برنامه كه با حضور  فرزين قره گوزلو، هومن نامداري ، آرش پاكباز ، علي امينيان، ميثم سلطاني ، حميد آداب، اربل داوودي و ... و با اجراي احسان كرمي برگزار شد،  علي صادق محمدی تهيه كننده اين آلبوم گفت: امروز برای همه ما روز به یاد ماندنی است و مدت هاست انتظار این روز را می کشیدیم که علی امینیان را در فضای رسمی ببینیم.اين خواننده جوان تلاش های بسیاری کرد اما از آنجا كه مشكلات بسياري در اين راه جود داشته و دارد كه دست و پا گیر خيلي از جوانان موزيسين شده است كارش را با تاخير همراه كرد اما انگیزه و تلاش او  باعث شد این مشکلات از بین برود.

وي ادامه داد: آینده حرفه ای علی امينيان خیلی درخشان است و بايد در عين حال كه در كارش تغيير ايجاد كند و به سمت بالا صعود كند، موقعيت گذشته اش را حفظ كند و تغيير نكند.

در ادامه میثم سلطانی يكي از ترانه سرايان اين آلبوم در خصوص روند كار در اثر «قدم مي زنم » گفت: برای این آلبوم زمان زیادی صرف شده است و چند برابر آلبوم هایی که این روز ها منتشر می شود انرژی برایش گذاشتیم. نقطه شروع حرکت ما نگاه خاصی بود که می خواستیم به مخاطبانمان تزریق کنیم و اين نگاه بود كه ما را به حركت وا مي داشت.

وي افزود: نگاه ما در شكل گيري اثر باعث خلق يك روايت شد به طوري كه در همه ترانه ها روایات واقعی بود که برایش بستر سازی کردیم كه اين روايي بودن مهمترين هدف ما در توليد اين آلبوم بود.

اين ترانه سرا ادامه داد:  وجه تمایزی اين اثر با ساير كارها در اين بوده كه از ترانه هاي تكراري پرهيز كرديم و سعي داشتيم ساده روايي صورت گيرد .

سلطاني صحبتهاي خود را با خواندن يكي از ترانه هايش به اتمام رساند و در ادامه علي امينيان گفت:  این روز  برای من خاطره انگیز است چرا كه بعد از سالها آلبوم «قدم مي زنم» منتشر شده است.

وي افزود: اولین مشکل من در روند توليد اين اثر ندادن مجوز به يكي از اشعار اهورا ايمان بود و اين درحالي بود كه به شعرهاي او در ديگر كارها مجوز داده بودند.

اين خواننده با قدرداني از عوامل و نوازندگاني كه در توليد اين اثر همراهش بودند به اجراي 5 قطعه از اين آلبوم پرداخت كه با استقبال مخاطبان روبرو شد.

سپس محمدرضا طاهری ديگر ترانه سراي اين آلبوم اظهار داشت:  علي امينيان بدون روابط بالا آمد و از شعور هنری بالایی برخوردار است.او در اين سالها زحمت بسياري كشيده و توانسته آلبوم بسیار خوبی را هم تولید كند.

در ادامه اين مراسم كه با اجراي گروه علي امينيان همراه بود ، احسان کرمی مجري و بازيگر تئاتر و تلويزيون گفت: خوشحالم امروز در رونمایی آلبوم خواننده ای حضور داشتم که جرات کرد زنده بخواند.

در پايان اين مراسم حضور علی امینیان و علی محمد صادقي آلبوم «قدم مي زنم» به طور رسمي رونمايي شد.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q