۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 01:37 ب.ظ

گزارش تصویری اختصاصی با عکسهای علی مجلسیزانیار در میلاد نمایشگاه روی سن رفت

زانیار در میلاد نمایشگاه روی سن رفت

نوای فارس : 21 مهرماه فرصت مناسبی برای تازه شدن دیدار زانیار خسروی با هوادارانش بود . این خواننده در این روز طی دوسانس و در ساعت های 18:15 و 21:45 به اجرای کنسرت پرداخت تا باری دیگر خاطرات آهنگهای نوستالوژیک را زنده کند.

دراین کنسرت که در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، زانیار به اجرای قطعات پرمخاطب خود پرداخت که در طول برنامه توسط تماشاگران زمزمه می شدند.

رهبری این کنسرت را امیرمیلاد نیکزاد، به عهده داشت و قطعاتی از آلبوم 28 وهمچنین قطعاتی جدید به اجرا در آمد. این کنسرت در فضایی  کاملا انرژیک در حالی برگزار شدکه شقایق دهقان، لیندا کیانی ، سیروان خسروی ،میلاد کی مرام ،شراره فرنزاد (نوازنده گروه آریان) میهمانان ویژه زانیار خسروی بودند.

امیر میلاد نیکزاد ( پیانو _ کیبورد ) ، سروش عدل ( گیتار الکتریک ) ، محسن کامران جم ( گیتار آکوستیک ) ، امین راد ( درام ) و آرش سعیدی ( گیتار بیس ) همراهان زانیار در این کنسرت بودند که از پس اجرای تمامی قطعات به خوبی برآمدند.

لازم به ذکر است که این برنامه به تهیه کنندگی شرکت آوای فروهر برگزار شد. نوای فارس از مدیریت این شرکت و همین طور میلاد حسینی روابط عمومی شرکت آوای فروهر که همکاری های لازم را انجام داد تشکر می کند.

در ادامه می توانید عکسهای اختصاصی نوای فارس که علی مجلسی عکاسی آنها را انجام داده، مشاهده کنید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q