۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:35 ب.ظ

پس از پایان مرحله تولید؛آلبوم پژمان جمشیدی وارد مرحله مجوز شد

آلبوم پژمان جمشیدی وارد مرحله مجوز شد

 

نوای فارس- تهیه کننده آلبوم پژمان جمشیدی گفت: آلبوم این خواننده در مرحله صدور مجوز است و به زودی با اخذ مجوز روانه بازار موسیقی کشور می شود.

علی اوجی؛ تهیه کننده آلبوم پژمان جمشیدی در گفت و گو با نوای فارس از جدیدترین مرحله آلبوم وی خبر داد و در این باره گفت:  این آلبوم مراحل پاسیانی مجوز را طی می کند و به زودی روانه بازار موسیقی کشور می شود. در این آلبوم سعی بر این بوده تا از بهترین های عرصه موسیقی در تمامی زمینه ها استفاده شود.

اوجی در ادامه افزود: ملودی های این آلبوم را سیروان خسروی، امیرعلیزاده، زانیار خسروی، پدرام کشتکار ، فرشاد فارسی ، بهنام رهنما و فریدون آسرایی ساخته اند و به جز فریدون آسرایی بقیه دوستان این قطعات را تنظیم کرده اند. ترانه سراهایی همچون زهرا عاملی، روزبه بمانی، هماسعادت، هانیه ترکان و عبدالجبار کاکایی سرودن ترانه های این آلبوم را به عهده داشته اند .

وی تاکید کرد: در تولید این آلبوم سعی بر این بوده تا از بهترین ها و حرفه ای های این عرصه استفاده کنیم و به همین دلیل در تمامی زمینه ها شاهد حضوربهترین ها و حرفه ای ها هستید.

این تهیه کننده در ادامه با اشاره به زمان انتشار این آلبوم گفت: به محض اینکه آلبوم توانست مجوز خود را دریافت کند، نسبت به انتشار آن اقدام می کنیم که به احتمال قوی در شهریور ماه موفق به انتشار آن می شویم.

اوجی با تاکید بر اینکه دوسال و نیم بر روی این آلبوم کار شده است، گفت: این آلبوم صددر صد پاپ است و بخش بزرگی از آن به شکل آکوستیک و با حضور نوازندگان حرفه ای ضبط شده است.

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q