۱۴۰۳ بيست و پنجم تير - 08:55 ق.ظ

در روزهای 23 و 24 مردادماه؛استاد محمدرضا اسحاقی با «مشتاق» روی سن می رود

استاد محمدرضا اسحاقی با «مشتاق» روی سن می رود

نوای فارس- مجید احمدی نیا: با پایان یافتن ماه رمضان، موج کنسرت‌های موسیقی در تهران و شهرستان‌ها به راه افتاد.

به گزارش نوای فارس؛ استاد محمدرضا اسحاقی یکی در همراهی با گروه موسیقی «مشتاق» روی سن می رود.

بر اساس این گزارش؛ استاد محمدرضا اسحاقی، خنیاگر و راوی موسیقی مازندران  در تاریخ 23 و 24 مردادماه 93 در تالار مجموعه فرهنگی بصیرت شهرستان بهشهر روی سن می رود و برای علاقه مندان اجرای برنامه می کند.

محمدرضا اسحاقی؛ نوازنده معروف دوتار و خواننده است که در سالهای فعالیتش و اجراهای بی شماری که داشته، با گروهی به نام «مشتاق» روی صحنه رفته است. گروهی که نوازندگی دوتار، خوانندگی و سرپرستی‌اش را خود بر عهده داشت و در دوره‌های مختلف بسته به برخی پارامترها، از نوازندگان متفاوتی در گروهش استفاده کرده است.

در این کنسرت، ده نوازنده استاد اسحاقی را همراهی می‌کنند که اکثر آنها جوان هستند. در میان نوازندگان، نام چهار فرزند استاد به چشم می‌خورد. کوچکترین عضو این گروه، خشایار اسحاقی، فرزند نوجوان استاد است که کمانچه می‌نوازد.

اعضای گروه مشتاق عبارتند از: آرش اسحاقی گرجی (کمانچه)، خسرو اسحاقی گرجی (دوتار)، علی‌اصغر اسحاقی گرجی (عود)، خشایار اسحاقی گرجی (کمانچه)، محمّد ابراهیم‌نژاد گرجی (کمانچه باس)، شایان ابراهیم‌نژاد گرجی (سنتور)، آرمین ابراهیم‌نژاد گرجی (نی)، مازیار محمّدپور گرجی (همخوان)، شهاب بهرامی گرجی (نقاره و دهل)، علی رستمی گرجی (دف و دایره).

کنسرت  گروه «مشتاق» در روزهای پنجشنبه و جمعه، 23 و 24 مرداد 1393، در تالار مجموعه فرهنگی بصیرت شهرستان بهشهر برگزار خواهد شد.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q