۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:42 ب.ظ

پالت تغییریافته روی صحنه می‌رود

پالت تغییریافته روی صحنه می‌رود
نوای فارس: گروه موسیقی «پالت» که طی ماه‌های اخیر با تغییرات زیادی در ترکیب اعضای خود مواجه شده روزهای ۲۹ و ۳۰ مرداد تازه‌ترین کنسرتش را در ایوان عطار کاخ سعدآباد برگزار خواهد کرد.

گروه موسیقی «پالت» متشکل از امید نعمتی خواننده، کاوه صالحی نوازنده گیتار و مهیار طهماسبی نوازنده ویولنسل روز های ۲۹ و ۳۰ مرداد تازه ترین کنسرت خود را در مجموعه ایوان عطار کاخ سعدآباد برگزار خواهد کرد. در این کنسرت به احتمال فراوان علاوه بر تک آهنگ های جدید گروه آثار منتخب آلبوم های گذشته این مجموعه از جمله «آقای بنفش»، «شهر من بخند» و «تمام ناتمام» را برای مخاطبان اجرا می کند.

این کنسرت که پس از مدت ها توقف در اجراهای زنده گروه «پالت» پیش روی مخاطبان قرار می گیرد، به نوعی یکی از تازه‌ترین اجراهای زنده این مجموعه پس از تغییر و تحولاتی است که در گروه خود به وجود آورده اند و می توان گفت که فصل جدیدی از فعالیت های گروه با این کنسرت ها آغاز شده است.

روزبه اسفندارمز نوازنده کلارینت و سرپرست گروه موسیقی پالت به دلیل مهاجرت از کشور و داریوش آذر نوازنده کنترباس به دلیل انجام فعالیت های مستقل به عنوان خواننده ۲ هنرمندی بودند که طی ماه های آینده گروه «پالت» را ترک کردند.

امید نعمتی خواننده گروه «پالت» چندی پیش درباره جدایی دو عضو اصلی گروه و فعالیت های جدید این مجموعه گفته بود: « جدایی اسفندارمز و آذر از گروه پالت شوک بزرگی برای این گروه بود به ویژه که روزبه اسفندارمز بازوی اجرایی گروه و همیشه موثر بود و رفتنش یک خلاء را در گروه پالت ایجاد کرد که رفتن داریوش آذر ایجاد نکرد. بنابراین یا باید پالت را تعطیل می‌کردیم یا فعالیت خود را ادامه می دادیم، در این میان وقتی به مخاطبان خود نگاه می کردیم که دوست دارند گروه ما فعالیتش ادامه‌دار باشد و از نبود این گروه ناراحت می‌شوند ما را بر آن داشت تا با کاوه و مهیار تصمیم به نگهداری و احیای گروه پالت بگیریم در نتیجه آن را عملی کردیم و با وجود جدایی اعضاء، فعالیت گروه پالت را با دو عضو ادامه دادیم و امکانات جدید برای افزایش جذابیت به آن اضافه خواهیم کرد [...] این موضوع را قبول دارم که جدایی اسفندارمز و آذر از گروه پالت شوک بزرگی برای این گروه بود. به‌ویژه روزبه اسفندارمز که بازوی اجرایی گروه و همیشه موثر بود و رفتنش یک خلأ را در گروه پالت ایجاد کرد که رفتن داریوش آذر ایجاد نکرد.

جدایی این دو عضو مهم گروه یک دوراهی مهمی را پیش‌ پای ما گذاشت؛ یعنی یا باید پالت را تعطیل می‌کردیم یا فعالیت خود را ادامه می‌دادیم. ما هم راه دوم را انتخاب کردیم و این‌ روزها در حال آماده‌سازی قطعات جدید پالت هستیم. درواقع وقتی دیدیم مخاطبان دوست دارند، پالت فعالیتش ادامه‌دار باشد با کاوه و مهیار تصمیم به نگهداری و احیای گروه پالت گرفتیم.»
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q