۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:20 ب.ظ

رکورد تازه سیروان در فروش بلیت؛اجرای قطعات «بی مرز» با حضور 16 هزار نفر

اجرای قطعات «بی مرز» با حضور 16 هزار نفر
نوای فارس – سجاد مالمیر: تمامی بلیت‌های کنسرت تمدید شده سیروان خسروی در کمتر از یک ساعت به فروش رسید تا استقبال ویژه مخاطبان از کنسرت این خواننده به یکی از اتفاقات ویژه موسیقی روزهای پایانی سال جاری تبدیل شود.

پس از استقبال ویژه از بلیت‌فروشی کنسرت سیروان خسروی در روزهای 25 و 26 اسفندماه و به فروش رفتن 8 هزار بلیت در 1 ساعت، این خواننده پاپ کنسرتش را برای روزهای 27 و 28 اسفند نیز تمدید کرد که بلیت‌فروشی این دو اجرا دقايقی قبل آغاز شد و تمامی 8 هزار بلیت آن نیز در کمتر از یک ساعت به فروش رسید.

بنابراین روی هم رفته 16 هزار بلیت 8 اجرای سیروان خسروی در کمتر از یک ساعت و نیم به فروش رسید که این اتفاق یک رکورد ویژه برای موسیقی کشور محسوب می‌شود و کنسرت سیروان را در زمینه فروش بلیت جزو موفق‌ترین کنسرت‌های ايران قرار می‌دهد.

سیروان لحظاتی پیش در خصوص این اتفاق ویژه نوشت:« 4 سال پيش كه ركورد فروش ٤٠٠٠ بليت تو يك ساعت و نيم رو زديد مطمئن بودم كه هيچوقت اين ركورد رو نميتونم دوباره ببينم. ولى اين هفته ركورد فروش ١٦٠٠٠ بليت تو يك ساعت و نيم رو ديدم و هنوز باورم نميشه. هيچوقت دنبال ركورد و فروش و... نبودم ولى اعتراف می‌كنم كه تو اين لحظه بينهايت خوشحالم كه توى تمام اين سالها كارى رو كه دوست داشتم، بدون توجه به قواعد بازار، انجام دادم و اين حجم از محبت و علاقه رو در پى داشته. دمتون گرم.»

سیروان خسروی در روزهای 25،26،27 و 28 اسفند ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به استقبال هوادارانش خواهد رفت. اجرای روز 25 اسفند، اولین اجرای سیروان خسروی پس از دوری یک ساله از استیج تهران می‌باشد.

این خواننده امشب قطعه چهارم از آلبوم «بی مرز» را با ترانه‌ای از زانیار خسروی منتشر خواهد که این قطعه «برگرد» نام دارد و علاقه‌مندان به موسیقی می‌توانند آن‌را از «نوای فارس» بشنوند و دانلود نمایند.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q