۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 03:11 ب.ظ

از صبح امروز و تحت امتیاز موسسه «آوای هنر»؛آلبوم «یعنی درد» با صدای رضا صادقی منتشر شد

آلبوم «یعنی درد» با صدای رضا صادقی منتشر شد
نوای فارس: آقای مشکی پوش جدیدترین آلبوم خود را در حالی از صبح امروز روانه بازار موسیقی کشور کرد که طی یادداشتی از رئیس جمهور ایران خواسته کرامت هنرمندان و هنر این سرزمین را باز هم به آنها برگرداند.

در بخش هایی از این یادداشت آمده: «جناب روحانى دوست داشتنى، از كارگر زحمتكش تا پزشك و مهندس تا كشاورز و دامدار تا پير و جوان و خصوصا جامعه هنرمند براى حمايت از شما و باور شما حرفهاى زيادى را تحمل كردند و اميدهاى زيادى به وعده هاتان بستند. همه ما هم دعا ميكنيم و هم درخواست كه اين دوره به ماها ثابت كنيد اشتباه نكرديم و سلامهـاى شما ، سلامى صادق بوده و هست. آقاى روحانى مردم من خسته از درد هستند. آنها جانشان را براى سرزمينشان گذاشتند و باور شما. مردم من هم تحريم را نميخواند هم تحقير را . شما ثابت كرديد كه خادم اين مردم هستيد پس لطفا كسانى كه فاسد و ظالم هستند به حق مردم از دولت مردميتان دور كنيد .... سفره مردم را دريابيد كه شرم پدران را نبينيم. كرامت هنر و هنرمند را برگردانيد، رمضان امسال از شما " ربناى استاد را هديه ميخو اهیم.»

جدیدترین آلبوم رضا صادقی با دوازده قطعه به نام های: «حال بارون، یعنی درد، همه اون روزا، من و یادت، معصومانه، دل دلا، یه چیزی کمه، آروم برم، همه چی خوبه، اولین بارون، من دوست دارم، دیگه تموم شد» منتشر شده است و علاوه بر رضا صادقی که در این آلبوم برخی ترانه ها را سروده و ملودی ساخته، هنرمندانی چون مهران خالصی، مسعود همایونی، بابک بابایی، مهرداد احمدزاده، نیکان، سعید زمانی، فرشید ادهمی، حدیث دهقان، فواد غفاری،صابر قدیمی و... همکاری هایی را داشته اند.

جدیدترین آلبوم رضا صادقی تحت امتیاز موسسه «آوای هنر» و به تهیه کنندگی محمد جلیل پور منتشر شده است و شرکت هنر اول نیز وظیفه توزیع و پخش آنرا بر عهده دارد. علی نیکونیا نیز مدیر اجرایی این اثر بوده است.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q