۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 06:51 ب.ظ

عشقی بزرگ در سالنی کوچک؛رونمایی از آلبوم «اثر انگشت» کامران مولایی

رونمایی از آلبوم «اثر انگشت» کامران مولایی
نوای فارس: مراسم رونمایی آلبوم اثر انگشت با صدای کامران مولایی در بیست و پنجمین روز از شهریور ماه در تالار ایوان شمس برگزار شد.

این آلبوم که توانست پس از یکسال مجوز بگیرد مورد استقبال هواداران مولایی قرار گرفت به صورتی که پس از سه روز هواداران آلبوم را به خوبی حفظ بودند و در اجرای قطعاتی که کامران مولایی در اواخر برنامه اجرا کرد یکصدا وی را همراهی میکردند. به دلیل استقبال بیش از حد هواداران این برنامه با کمی تاخیر آغاز شد و تعدادی دوستداران مولایی و خانواده وی ایستاده و از پشت درب سالن شاهد این برنامه بودند.

رونمایی از آلبوم اثر انگشت با صحبت های مصطفی اوصانلو ترانه سرا آلبوم آغاز شد و در ادامه امیر پیرنهان،‌ استاد کتابدار، مهدی بابایی، و چندی دیگر از عوامل آلبوم راجع به کامران مولایی و اثر انگشت صحبت کردند.

در ادامه کامران مولایی با صحبت هایی راجع به آلبوم قطعات مادر،‌ خود آزاری و محکوم را اجرا کرد.

این برنامه که حدود ساعت 7:30 به پایان رسید تا ساعت 9 جلوی درب سالن ایوان شمس ادامه پیدا کرد تا هواداران پر شور مولایی عکس های یادگاری بی اندازند. همچنین مهدی غفوریان،‌ سهیل رضایی،‌ محمد اخوت،‌ ناصر صدر،‌ احسان میرزابیگی و مرتضی جهانگیری از جمله مهمانان این برنامه بودند. آلبوم اثر انگشت را میتوانید به صورت اورجینال از فروشگاه های معتبر پخش موسیقی خریداری کنید. 
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q