۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 06:35 ب.ظ

تخصیص صد درصدی عواید اجرای موسیقی کردی به زلزله‌زدگان غرب کشور

تخصیص صد درصدی عواید اجرای موسیقی کردی به زلزله‌زدگان غرب کشور
نوای فارس: زهرا همتی مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات مدیران و کارشناسان بنیاد رودکی و دفتر موسیقی و با اظهار تاسف از وقوع زلزله در غرب کشور و خسارتهای مالی و جانی به مردم استان کرمانشاه افزود :تلاش در راستای کمک رسانی به افراد بازمانده در شرایط فعلی ضروری است و در این میان هنرمندان نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

وی با بیان اینکه هنرمندان همیشه در تمام حوادث و مسائل اجتماعی این چنین پیشگام بوده اند، از اجرای بزرگترین کنسرت حمایتی با حضور خوانندگان و نوازندگان مطرح کُرد در تالار وحدت در تاريخ سي ام آبان ماه خبر داد که قرار است با حضور پر رنگ مردم کُرد و اقوام دیگر در این اجرا کمک قابل توجهی از طریق بلیط هایی که در سایت ایران کنسرت به فروش می رسد جمع آوری و با مشارکت موسسه فروغ فلق، بنيادرودكي، دفترموسيقي ،موسسه ققنوس ،گروه آرشاویر به سرپرستی فرشاد رستمی و خوانندگی محمدرضا دارابي ،جمشید عزیزخانی،حسام لرنژاد،و فواد حسینی،این امر مهم محقق می گردد.

ضمنا در محل اجرای برنامه صندوقهایی با نظارت برای جمع آوری و کمکهای نقدی بیشتر مردم تدارک دیده شده است. ایشان با آرزوی روزهای خوب و بدون زلزله و دغدغه برای ایران عزیز اعلام نمودند که هم اکنون برای خرید بلیط این اجرا از سایت ایران کنسرت اقدام نمایید.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q