۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:58 ب.ظ

با همراهی گروه موسیقی بیداد زمان ؛جوانترین خواننده موسیقی سنتی در تالار وحدت می خواند

جوانترین خواننده موسیقی سنتی در تالار وحدت می خواند

نوای فارس-محمدرضا منصوری خواننده جوان موسیقی سنتی با همراهی گروه موسیقی «بیداد زمان» کنسرتی را درتالار وحدت برگزار می کند.

به گزارش نوای فارس، به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی ، گروه موسیقی «بیداد زمان » به سرپرستی و آواز محمدرضا منصوری  خواننده جوان موسیقی سنتی ، کنسرتی را در دو بخش تقدیم علاقمندان می کند .

بر اساس این گزارش؛ بخش اول این برنامه که قطعات قدیمی و خاطره انگیز را در برمی گیرد اشعاری از بیژن ترقی ، معین کرمانشاهی ، حسین گل گلاب شامل قطعات بیداد زمان ، طاقتم ده ، امید جانم ، خوشه چین ، ای کاروان و آواز اصفهان می شود و در بخش دوم نیز آثارجدید و قدیمی نظیر قطعات دل داده ، کویر ، مرغ شب ، شب به گلستان تنها ، ایران و آواز دشتی با اشعاری از قیصر امین پور ، محمود صناعی و حسین منزوی اجرا می شود.

محمدرضا منصوری از سن ۱۳ سالگی موسیقی را آغاز کرده است و از محضر اساتیدی چون ناظری ، پاکسیرت ، خدایی ، افتخاری و سراج در خوانندگی بهره برده و در اجرا های گوناگون با نوازندگان برجسته موسیقی سنتی از جمله سینا جهان آبادی ، مسعود حبیبی ، علی خشتی نژاد ، رشید رشیدپور ، علی پژوهشگر ، داوود منافی و سحاب تربتی همکاری داشته است.

افزون بر محمدرضا منصوری بعنوان سرپرست و خواننده ، علی خشتی نژاد نوازنده تار ، رشید رشید پور نوازنده پیانو ، حسین سجودی نوازنده رباب ، آیدین ترکیان نوازنده کمانچه ، روزبه زرعی نوازنده دف و سازهای کوبه ای و سحاب تربتی نوازنده تمبک سایر اعضاء گروه را تشکیل می دهند.

کنسرت گروه موسیقی « بیداد زمان »23 مردادماه ، ساعت 22 در تالار وحدت بروی صحنه می رود و مخاطبان جهت تهیه بلیت این برنامه می توانند با آموزشگاه افتتاح به شماره 77941104 تماس حاصل نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q