۱۴۰۳ پنجم تير - 08:00 ق.ظ

با اجرای آثاری از «متالیکا» و «آیرون مِیدن»؛گروه موسیقی «گره» در برج آزادی روی صحنه رفت

گروه موسیقی «گره» در برج آزادی روی صحنه رفت
نوای فارس: در نهمین شب از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، گروه‌های موسیقی "گره" و "دال" در سالن برج آزادی روی صحنه رفتند.

در سئانس نخست اجراهای شب نهم جشنواره در برج آزادی، گروه "گره" به روی صحنه آمد و کاوری از موسیقی‌های مطرح راک در دهه‌های گذشته را به شنونده‌های راک‌پسند خود تقدیم کرد.

گروه "گره" اولین گروهی بود که بلیت اجرایش در سالن برج آزادی به فروش رفت و رکورد  40 دقیقه‌ای را برای فروش بلیت اجرایش به جای گذاشت که با توجه به سبک متفاوت این گروه و این‌که آثار این گروه به زبان انگلیسی اجرا می‌شود، رکورد فوق‌العاده‌ای بود.

البته فروش بلیت‌های گروه "گره" در کمترین زمان ممکن در جشنواره موسیقی فجر اتفاق خیلی عجیبی نبود چون این گروه پیش از این نیز با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده بود که تکرار این اتفاق نشانه محبوبیت بالای آنها در میان دوست‌داران موسیقی است.

این گروه آثاری از "متالیکا" و "آیرون میدن" را کاور کرد و هادی کیانی و شهروز گودرزی به عنوان خواننده‌های گروه نشان دادند که از سطح قابل قبولی برای اجرای کلام انگلیسی برخوردار هستند.

اجرای شب گذشته گروه "گره" به نوعی یادآور اجرای سال گذشته کنسرت "راک دِ پن" بود که در آن اجرا برای اولین بار موسیقی‌های خاطر‌ه‌انگیز راک توسط اشکان خطیبی و گروهش بازخوانی شد.

به جز هادی کیانی و شهروز گودرزی که خواننده‌های گروه گره هستند، عواملی همچون سهیل زرین کلک و آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک)، محمد نیک (گیتار بیس)، نوید رهبر (کیبورد) و بهزاد اشعاری (درامز) نیز به عنوان سایر اعضای گروه "گره" بر روی صحنه حاضر شده و هنرنمایی کردند.

در ادامه می‌توانید عکس‌های شیرین رسام از این کنسرت را ببینید:
 
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q