۱۴۰۳ نهم خرداد - 09:33 ب.ظ

استقبال خوب هنرمندان از یک اجرای آذری؛آیهان و سه خواننده آذربایجانی روی صحنه رفتند

آیهان و سه خواننده آذربایجانی روی صحنه رفتند
نوای فارس: کنسرت آیهان و سه خواننده آذربایجانی جمعه شب 4 اسفندماه به تهيه كنندگي ياشار آذرتاش در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد.

کنسرت شاد آذربایجانی به خوانندگی آیهان، بال اوغلان اشرف او، الچین حسین او و نامیک قاراچوخورلو برگزار گردید.

در ابتدای برنامه آیهان روی صحنه رفته و گلچینی از قطعات آلبوم خود "مارال" را به اضافه چند قطعه ماندگار آذری را اجرا کرد و  گفت: بسیار خوشحالم که مردم شریف ایران علی الخصوص آذری ها برای بار دیگر با استقبال از این اجراباعث تمدید آن شدند. امیدوارم لایق این  مقدار محبت از سوی مردم باشم. او هچنین گفت: مشغول کار روی آلبومم هستم و بزودی این اثر را روانه بازار خواهم کرد، بعد از اتمام صحبت های این خواننده قطعه "او گوزه ل خانمدی" اجرا شد.

سپس نوبت به بال اوغلان خواننده آذربایجانی رسید.

در ادامه کنسرت بال اوغلان اشرف او به رو صحنه رفت و قطعات "آی اوچان قوشلار"، "شلاله"، "آنا"، "نه دندیر" را اجرا کرد. او بعد از حضور روی سن گفت: بسیار خوشحال هستم که امشب برای مردمان مسلمان ایران اجرا می‌کنم و باعث افتخارم است.

سپس الچین حسین او به روی صحنه رفت و قطعات "ائولنمیره"، "داغلارا گنده ک"، "بابام"، "بیرمارال"، "آنا"، را اجرا کرد.

در پایان نامیق قاراچوخورلو خواننده مطرح آذربایجانی که همگی او را با کلیپ "روایت" می‌شناختند با تشویق فراوان حضار به اجرای برنامه‌ خود پرداخت.

این هنرمند قطعات "قلبیمده ووردو"، "پاپانین گول بالاسی"، "بورابیلم هارادی"، "روایت" را اجرا کرد. در هنگام اجرای قطعه"روایت" مردم داخل سالن به وجد آمده بودند.

این کنسرت به تهیه‌کنندگی یاشار آذرتاش و به همت شرکت "ققنوس" به مدیریت محمدحسین توتونچیان و با همراهی ارکستر ریحان به سرپرستی حجت مبذول اجرا شد.
جمشید هاشم پور، رضا ناجی، مرجانه گلچین، و... از جمله مهمانان ویژه این کنسرت بودند.

در ادامه می توانید عکسهای پدرام نظری از این کنسرت را ببینید:
 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q