۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:05 ق.ظ

آرش قنادی در گفت و گو با نوای فارس: گروه «سون» با ایده های جدید روی سن می رود

گروه «سون» با ایده های جدید روی سن می رود

نوای فارس-آذرفیروزی: گروه پرطرفدار «سون» با اجرای قطعات  و ایده های جدید در روزهای25 و 26 مردادماه روی سن می رود.
آرش قنادی با اعلام این خبر به نوای فارس گفت: گروه «سون» که قرار است در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مصادف با 26و 25 شهریورماه 93در سالن میلاد نمایشگاه تهران اجرای برنامه کند، در این کنسرت قطعه جدیدی را نیز برای مخاطبان و همراهان همیشگی خود اجرا می کند. همچنین قرار است علاوه بر این از دکور خاصی روی سن استفاده کنیم که زمان و هزینه بسیاری را صرف آن کرده ایم.
این خواننده و آهنگساز در ادامه افزود: این تغییرات را به این دلیل لحاظ کرده ایم که مردم در کنسرت ما احساس بهتری داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند. سعی کرده ایم متفاوت باشیم و خواسته همیشگی امان ایجاد این تفاوت ها و تغییرات متفاوت و متناسب بوده است. چرا که یک عده از طرفداران ما در تمامی کنسرتهایمان حضور دارند و دوست نداریم برنامه های تکراری برای آنها داشته باشیم.
قنادی همچنین گفت: برای این منظور قطعه جدید خود به نام «ادعا» را در این کنسرت تقدیم علاقه مندان می کنیم و از هم اکنون تمرینات جدی داریم که با تمام نیرو ، تلاش خود را در جهت بهتر بودن کنسرت پیش رو کرده باشیم.
وی با تاکید بر اینکه اعضای گروه «سون» همان اعضای همیشگی و ثابت هستند، گفت: ممکن است کسانی هم به جمع توازندگان ما اضافه شوند.
گفتنی است کنسرت گروه «سون» در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ؛ 25 و 26 مرداد 93 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.
قیمت بلیت های این کنسرت از 40 تا 100 هزار تومان است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت ایران کنسرت نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

لینک مستقیم خرید بلیت اینترنتی: http://www.iranconcert.com/?concert=1644&t=كنسرت گروه سون

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q