۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:59 ق.ظ

با اجرای کوروش تهامی؛«كرانه» موسيقي از جمعه روي آنتن شبكه چهار

«كرانه» موسيقي از جمعه روي آنتن شبكه چهار

نوای فارس-سحرطاعتی: برنامه تلويزيوني «کرانه» با نگاه به محوریت موسیقی و بررسی اتفاقات و اخبار اين هنر، جمعه 24 مردادماه براي دومين بار روي آنتن شبكه چهارم سيما مي رود.

اين برنامه براي اولين بار در ايام نوروز به تهيه كنندگي احسان رسول اف و امیر درّی از شبكه چهار پخش شد كه به دليل استقبال مخاطبين ، از روز جمعه سري جديد آن پخش خواهد شد.

«کرانه » عنوان برنامه ای تخصصی در ارتباط با موسیقی است که سیزده قسمت اول آن ،هر شب از شبکه  چهارم سیما در ایام نوروز پخش شد و هم اكنون با اتمام  ضبط سری جدید ، پخش آن از سر گرفته می شود  که این بار با توجه به مسائل روز موسیقی و همچنین موضوعاتی چون صنف در موسیقی، موسیقی کلاسیک و رهبری ارکستر، موسیقی کودک ،فرهنگ شنیداری ،نشر موسیقی ، کانون فرهنگی هنری چاووش و.......با دعوت از هنرمندانی چون ارشد تهماسبی ، فردین خلعتبری ، محمد سعید شریفیان ،بهرام دهقانیار ،عباس خوشدل ،رامین بهنا ، فواد حجازی و......به اين موضوعات تخصصی می پردازد.

در اين برنامه رضا توفیق جو کارگردان برنامه و امیرعباس ستایشگر،وحید طارِمی و علیرضا بیات  تحقیق و نگارش برنامه را بر عهده دارند.

«کرانه»به  طراحی و  تهیه کنندگی احسان رسول اف و امیر درّی و همچنین با اجرای کورش تهامی هر هفته جمعه شب ها ساعت  23:15 از شبکه  چهارم سیما پخش خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q