۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:34 ب.ظ

همایون شجریان کنسرت خیابانی برگزار می‌کند

همایون شجریان کنسرت خیابانی برگزار می‌کند
نوای فارس: همایون شجریان که به تازگی اجرای پروژه "سی" را به دلیل شرایط نابسامان اقتصادی و همراهی با مردم لغو کرد، قصد دارد یک کنسرت خیابانی گسترده برگزار کند.

به گزارش نوای فارس، این خبر را همایون در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد و گفت اگر مشکلی برای مجوز وجود نداشته باشد، در خیابان برای مردم می‌خواند.

همایون شجریان نوشت: عزیزان، در این ایام که چون سیاوش در گذر از آتش هستیم نمی‌دانم چه کنیم تا حالمان کمی به شود، چنانچه مشکل مجوز نباشد سراپا در خدمتم تا بدون هیچ انتفاعی کنسرت خیابانی گسترده برای شما عزیزان اجرا کنم، شاید دلمان در کنار یکدیگر آرام گیرد.

شجریان همچنین درباره عواید حاصل از کنسرت "ایران من" برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه نیز شفاف‌سازی کرد. همایون نوشت: دوستان مهربانم، در پاسخ به پیگیری شما عزیزان به اطلاع‌تان می‌رسانم از اجرای کنسرت «ایران من» در سال گذشته که نیت کرده بودیم به قسمتی از درد و رنج زلزله‌زدگان کرمانشاه بپردازیم، چنین مقرر شد که با نظارت و همت دوست گرامی جناب متین، مجموعا چهارصد یخچال و کولر تهیه و به خانواده‌های مصیبت دیده اهدا شود. باشد که این ناقابل مقبول درگاه معشوق قرار گیرد. سلامت و برقرار باشید.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q