۱۴۰۳ نهم خرداد - 02:19 ق.ظ

پاسخ رد محسن چاوشی به ممیزی / «ابراهیم» اصلاح نمی‌شود

پاسخ رد محسن چاوشی به ممیزی / «ابراهیم» اصلاح نمی‌شود
نوای فارس: تهیه‌کننده آلبوم "ابراهیم " محسن چاوشی می‌گوید اشعار این آلبوم یک‌بار مجوز گرفته و چاوشی حاضر نیست آن‌ها را تغییر بدهد و دوباره بخواند.

به گزارش نوای فارس، پس از آن‌که روز گذشته مدیرشورای ارزشیابی و نظارت دفتر موسیقی گفت که 5 ترانه از آلبوم چاوشی مجوز نگرفته و نیاز به اصلاحیه دارد و تا اصلاح نشوند خبری از مجوز نخواهد بود، اکنون تهیه‌کننده آلبوم "ابراهیم" می‌گوید ترانه‌های این آلبوم یک‌بار مجوز گرفته است و دلیلی ندارد این ترانه‌ها دوباره بررسی شود.

روز گذشته ابوالفضل‌ صادقی‌نژاد به مهر گفت: تاکنون هیچ اقدامی برای اصلاحیه موارد یاد شده انجام نگرفته بنابراین اگر ۹۰ ماه هم این موضوع از سوی مؤسسه تولیدکننده آلبوم راکد بماند، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوزی به این آلبوم نمی‌دهد زیرا پرونده هنوز به طور کامل تأیید نشده است.

اما هادی حسینی تهیه‌کننده آلبوم "ابراهیم" درمورد 5 اصلاحیه شعر‌های این آلبوم به روزنامه ایران گفت: تمامی اشعار این آلبوم ازسروده‌های حسین صفا است و پیش ازاین مجوز چاپ آن ازسوی ارشاد صادر شده است. بنابراین چه دلیلی دارد شعرهایی که یک بارمجوز گرفته است باردیگر اصلاح شود!

حسینی ادامه داد: قطعات این آلبوم درکانادا ضبط و جمع‌آوری شده است و اصلاح این اشعار وزن آهنگ‌ها را تغییر خواهد داد و زمانی هم برای این کار نیست. بنابراین قابل اصلاح نخواهد بود. دراین 9 ماه هم پیگیری‌های بسیاری انجام شد اما تصمیم ما هم همین است و تغییری نخواهد کرد.

او افزود: کارهنری به اقتضای زمان تولید می‌شود واگر به مرور زمان مجوز اثر صادر نشود ماهیت خودش را از دست خواهد داد. این درحالی است که زحمات بسیاری در تولید این کارصورت گرفته است. اصرار ما این است که آلبوم "ابراهیم" با مجوز دفتر موسیقی و بدون اصلاحیه منتشر شود و برنامه‌های ویژه‌ای هم برای انتشار آن داشتیم و قطعاً برای ما منفعت مالی دارد اما اگر این امکان میسر نشد از طریق سایت‌های بین‌المللی آن را منتشر خواهیم کرد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q