۱۴۰۳ بيست و هشتم خرداد - 04:46 ق.ظ

جشنواره موسیقی خانواده برگزار می‌شود

جشنواره موسیقی خانواده برگزار می‌شود
نوای فارس: جشنواره موسیقی خانواده، اولین جشنواره بخش خصوصي، با هدف ایجاد همبستگی برگزار می شود. در این جشنواره شرکت کنید، جز گروه‌های برتر باشید و کنسرت رایگان برگزار کنید. جشنواره موسیقی خانواده، اولین جشنواره بخش خصوصي حوزه موسیقی با هدف ایجاد همبستگی است.

موسسه‌ی فرهنگی هنری "هنرآفرینان آوای جم"، به‌عنوان یکی از مراکز ذیربط و مورد تأیید وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، به پیروی از اهداف و سیاست‌های این وزارت، برآن شده است تا با گرد هم آوردن هنرمندان، با استفاده از ابزار کاربردی موسیقی و برگزاری اولین جشنواره‌‌ی موسیقی خانواده‌، رسالت خود را در جهت تقویت روحیه‌ی همدلی و حفظ وحدت در خانواده و جامعه‌ی ایرانی انجام داده و آسیب‌های اجتماعی ناشی از گسستگی در خانواده و جامعه ایرانی را کاهش دهد.

از این رو از تمامی هنرمندان عرصه موسیقی کشور دعوت می‌شود که در قالب گروه‌های دونفره و چند نفره به همراه با دیگر اقوام و دوستان هنرمند خود در این جشنواره حضور یابند.
لازم به ذکر است که آثار ارسالی این جشنواره توسط اساتید برجسته کشور مورد بررسی قرار گرفته و به گروه های اول تا سوم علاوه بر جوایز مادی و معنوی، فرصت اجرای آثار در جشن اختتامیه در یکی از سالن ‌های کنسرت تهران داده خواهد شد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد با شماره ٠٩٣٠٨٥٧٤٥٧٧ هم به صورت تلفني و هم در تلگرام و واتس‌آپ در تماس باشيد؛ و یا به سایت رسمی جشنواره persianfamilyaward.ir مراجعه کنید.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q