۱۴۰۳ نهم خرداد - 02:43 ق.ظ

تقدیر پارلمان کانادا از شهرام و حافظ ناظری

تقدیر پارلمان کانادا از شهرام و حافظ ناظری
نوای فارس: اجرای "ناگفته" یکشنبه ۲۹ مهر(۲۱ اکتبر) در سالن سه‌هزار و پانصد نفره "سونی سنتر" همراه با تقدیر مجلس کانادا برگزار شد. در متن این تقدیر آمده است: "از شما سپاسگزاری می‌کنیم که استعداد اسطوره‌ای و نبوغ هنریتان را با مردم تورنتو در میان گذاشتید و بدانید که طرفدارهای بسیار زیادی در این‌جا دارید".

شهرام ناظری نیز ضمن خوش‌آمد گویی به حضار از اینکه در کنسرت "ناگفته" شرکت کردند تشکر کرد و گفت: بسیار سپاسگزاریم که با سختی خودتان را به این کنسرت رسانده‌اید.

حافظ ناظری خالق اثر "ناگفته" نیز ضمن تشکر از همراهی مردم حرف‌هایش را این‌گونه آغاز کرد : هدف این کنسرت این است که فرهنگ شنیداری مردم را عوض کند ما می‌توانستیم قطعه‌های خاطره‌ انگیز انجام بدهیم اما کار سخت را انتخاب کردیم تا بر شما و نسل جوان دوستدار موسیقی تاثیر بگذاریم و از طریق موسیقی با جهان ارتباط برقرار کنیم.

حافظ ناظری با همراهی استاد شهرام ناظری و گروه بین‌المللی "ناگفته" چندی پیش تمرینات خود را در کشور کانادا آغاز و اولین اجرای خود را ۱۳ اکتبر (۲۱ مهرماه) در اتاوا روی صحنه بردند. این در حالی است که ۱۴ اکتبر (۲۲ مهرماه) مونترال میزبان حافظ ناظری و گروهش بود.

همچنین ۲۱ اکتبر مصادف با ۲۹ مهرماه اعضای گروه به تورنتو سفر کردند؛ لازم به ذکر است ۲۷ اکتبر (۵ آبان‌ماه) کلگری و در نهایت ۲۸ اکتبر (۶ آبان‌ماه) ونکوور میزبان فصل جدیدی از ناگفته خواهد بود.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q