۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 12:10 ق.ظ

برگزاری کنسرت در روزهای 27 و 28 مردادماه 93 ؛سرانجامی برای چارتار در رشت

سرانجامی برای چارتار در رشت

نوای فارس- لی لا رضایی: کنسرت گروه چارتار پس از کش و قوس های فراوان و جلب نظر مسئولان برای اجرا در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی خاتم الانبیا که بیش از این در این سالن کنسرت های پاپ اجازه برگزاری نداشتند، موفق به دریافت مجوز شد.

به گزارش نوای فارس؛ این کنسرت در تاریخ 27 و 28 مردادماه 93 توسط موسسه جام سبزبه مدیریت فرهاد گوی آبادی  برگزار می شود . وی که پیش از این کنسرت زانیار خسروی را برای اولین بار در رشت برگزار کرده بود این باربه تهیه کنندگی پویا افشاری این کنسرت رادر چهار سانس در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیا برگزار می کند.

فرهاد گوی آبادی مدیر اجرایی این کنسرت ضمن ابراز خرسندی از دراختیار قرار گرفتن این سالن برای اجرای این برنامه به نوای فارس گفت: ضمن تشکر فراوان از مدیرکل فرهیخته اداره ارشاد استان گیلان که با مساعدت ویژه خود و نیز درایت آقای فخر موسوی معاونت محترم هنری ارشاد استان و همکاری حراست این اداره  به تحقق این مهم کمک کردند از مدیرکل آموزش و پرورش استان و همین طور ریاست دانشگاه گیلان گلایه دارم  و آرزو می کنم تا کمی از شجاعت و درایت مدیران فعلی اداره ارشاد استان گیلان به مجموعه تحت مدیریت آن عزیزان هم سرایت پیدا کند.

گفتنی است؛ در جریان برگزاری کنسرت احسان خواجه امیری در سالن آمفی تئاتر دهکده ساحلی انزلی که متعلق به آموزش و پرورش بود مشکلات فراوانی تا لحظه آخر برگزاری کنسرت توسط مدیران آن اداره برای برگزارکنندگان به وجود آمد که اگر  مساعدت معاونت هنری اداره ارشاد نبود چه بسا این موضوع منجر به لغو این کنسرت میشد.

همچنین  ریاست دانشگاه گیلان علیرغم قول مساعد اولیه برای در اختیار قرار دادن سالن شهید مطهری دانشگاه گیلان،  به دلیل مخالفت رییس دفتر خود که با موسیقی مشکل داشته،  از بابت بروز پس لرزه برگزاری کنسرت گروه چارتار در آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی و احتمال از دست دادن موقعیت شغلی خود که از بابت آن ابراز نگرانی می کرد با برگزاری این کنسرت در سالن مورد نظر مخالفت کرد!

گروه چارتار به سرپرستی آیین احمدی فر و خوانندگی آرمان گرشاسبی آلبوم پرطرفدار باران تویی را در چهار سانس برای طرفداران خود اجرا میکنند که علاوه بر آرش فتحی به عنوان اعضای اصلی این گروه،آرش پژند مقدم،دارا دارایی،بهزاد حسن زاده و آرمین قیطاسی نیز به عنوان نوازندگان مهمان در این کنسرت ،گروه چارتار را همراهی میکنند.

به گفته وحید احمدی آرا مدیر روابط عمومی موسسه جام سبز، بلیط های این کنسرت با دو قیمت 70000 تومان و 80000تومان در سایت iranconcert.com بصورت آنلاین به فروش میرسد و شماره های 09115544100 و 09115544200 اطلاعات بیشتر در این زمینه را ارائه می کنند.

 

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q