۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 08:54 ب.ظ

شکایت خانواده کریس کرنل از پزشک این خواننده

شکایت خانواده کریس کرنل از پزشک این خواننده
نوای فارس - سجاد مالمیر: خانواده کریس کرنل، ستاره فقید موسیقی راک که در سال 2017 خودکشی کرد، از پزشک این خواننده شکایت کرد. بیوه کرنل، پزشک او را به تجویز بیش از حد مواد و داروهای آرام‌بخش متهم کرده است. شکایت خانواده کرنل از پزشک معالج او روز پنج‌شنبه به طور رسمی در دادگاه عالی لس‌آنجلس ثبت شد.

ویکی کرنل، همسر سابق کریس معتقد است که دکتر رابرت کوبلین بارها به طور سهل‌انگارانه مواد خطرناک کنترل‌کننده ذهنی به همسرش تجویز کرده است.

همسر کریس کرنل پیشتر در سال 2017 اعلام کرده بود که خودکشی کرنل را باور ندارد چون او عاشق خانواده و همسرش بود و چنین مردی غیرممکن است دست به خودکشی بزند.

جسد کریس کرنل روز 17 مه 2017 در هتلی در دیترویت پیدا شد و در حالی علت مرگ او خودکشی اعلام شد که اثر چند داروی خطرناک و مخرب در بدنش یافت شده بود. البته پزشکان عامل مرگ کرنل را مصرف دارو اعلام نکردند.

دکتر رابرت کوبلین که پزشک کریس کرنل بود همچنان درباره مرگ خواننده مشهور گروه "ساوندگاردن" موضع سکوت در پیش گرفته است که این خود به شایعات در مورد مرگ کریس کرنل دامن می‌زند.

سال گذشته چستر بنینگتون، خواننده گروه "لینکین پارک" در روز 20 ژوئیه (روز تولد کریس کرنل) خودکشی کرد که برخی رسانه‌ها معتقد بودند بنینگتون تحت تأثیر دوست و همکارش، کریس کرنل بوده و به همین علت روز تولد او را برای خودکشی انتخاب کرده است. 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q