۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:24 ب.ظ

از «هر بار این درو» تا یک قطعه اسپانیایی در برج میلاد/ کنسرت ماکان‌بند برگزار شد

از «هر بار این درو» تا یک قطعه اسپانیایی در برج میلاد/ کنسرت ماکان‌بند برگزار شد
نوای فارس: گروه ماکان یکی از گروه های پرطرفدار موسیقی این روزها است که امسال برای دومین بار در جشنواره شرکت کرده است. امیر مقاره و رهام ‌هادیان خوانندگان این گروه با دو سانس در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شرکت کردند و لحظات خوبی را برای مخاطبان فراهم کردند.

ماکان بند در ابتدای برنامه  قطعه «نرو» را برای مخاطبان اجرا کرد. در ادامه قطعات «یک عصرخوب»، «رفت»، «برو دارمت»، «دیوونه بازی»،«کجا بگردم» و «چشمای تو» اجرا شد. قطعه پرطرفدار این گروه که همچنان شنیده می‌شود و پای ثابت کنسرت‌های ماکان بند است «هر بار این درو» نام دارد که در این کنسرت هم اجرا شد.

رهام ‌هادیان خواننده این گروه پیش از اجرای این قطعه رو به حاضران در سالن که همچنان مشتاقانه این ترانه را با خود زمزمه می­کردند گفت:«هر بارکه این کار را می‌شنویم گویا بار اول است و همچنان برای خودمان هم لذت­بخش است. نوازنده ساکسیفون این قطعه یاشار خسروی است؛ کسی که گروه ماکان را تشکیل داد و در حال حاضر هم سرپرست گروه است.»

در ادامه این اجرا، قطعه «بد کاری دستم میدی» به اجرا در آمد. در طول اجرا رهام و امیر گاهی اوقات با نوازندگان گروه همراهی‌کردند و گاهی با اجرای حرکات نمایشی سعی کردند شور و هیجان بیشتری در کنسرت ایجاد کنند.

رهام پس از تشکر و قدردانی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت سالن برج میلاد، اداره اماکن و دیگر برگزار کنندگان این برنامه، قطعه جدید «حس عجیب» را اجرا کرد. «پیشم بخند» از دیگر کارهای این گروه بود که اجرا شد. در میانه­های برنامه یک قطعه اسپانیایی نیز اجرا شد. این خواننده در بین اجراهای برنامه یاد و خاطر شهدای حادثه‌ی تروریستی سیستان و بلوچستان را گرامی‌داشت. هادیان دراین باره گفت: «چندی پیش حادثه­ای در زاهدان رخ داد و تعدادی از هموطنان عزیز ما به شهادت رسیدند. این افراد کسانی هستند که آرامش کشورمان  را فراهم می‌کنند. بنابراین به احترام این عزیزان تقاضا دارم چند ثانیه­ای سکوت کنید.»

 امیر میلاد نیکزاد نوازنده درامز، سهیل اباذری نوازنده پیانو و کیبورد، مجید عطرلی نوازنده گیتار اسپانیش و بیس، علی الماسی نوازنده گیتار الکتریک، مهران فرشباف نوازنده پرکاشن، انوشیروان تقوی نوازنده گیتار کلاسیک و کیبورد، و مهدی حسین زاده نوازنده پرکاشن نوازندگان این گروه را تشکیل دادند.

در ادامه می‌توانید عکس‌های سارا گران‌نظر از این کنسرت را ببینید. 
 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q