۱۴۰۳ نهم خرداد - 02:22 ق.ظ

رونمایی از «دل شیدا» ساخته بهزاد ندیمی

رونمایی از «دل شیدا» ساخته بهزاد ندیمی
نوای فارس: مراسم رونمایی از آلبوم تکنوازی سنتور «دل شیدا» به نوازندگی بهزاد ندیمی(عضو کانون پزشکان خانه موسیقی) با آثاری از علی اکبر شیدا در فرهنگسرای ابن سینا برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از هنرمندان و همچنین اعضای جامعه دندانپزشکی حضور داشتند، در ابتدا مصطفی بادکوبه ای به سخنرانی و همچنین قرائت یکی از سروده های خود پرداخت در ادامه نیز مهیار مشفق(نوازنده تار) قطعاتی در آواز اصفهان را اجرا کرد.

در این مراسم اعلام شد تمامی عواید حاصل از فروش آلبوم «دل شیدا» به موسسه خیریه معلولان نارمک اختصاص دارد و کلیپی از فعالیت های این موسسه پخش شد.

همچنین مهران مهرنیا (نوازنده تار و آهنگساز) که به دلیل کنسرت شهر همدان در این مراسم حاضر نبود در پیامی تصویری به این نشست درباره ویژگی آثار علی اکبر شیدا سخن گفت و برای تداوم انتشار آثار این هنرمندان بزرگ ابراز امیدواری کرد.

سپس بهزاد ندیمی(نوزانده سنتور، دندانپزشک و عضو کانون پزشکان خانه موسیقی) با اعلام اینکه 31 سال پیش در کلاس درس پشنگ کامکار(استاد پیشکسوت سنتور) حاضر شده از استادش قدردانی کرد و با بریدن کیکی به همراه پشنگ کامکار این سال ها را جشن گرفتند.

در ادامه دکتر ندیمی به همراه دکتر خدایاری(مجری برنامه) در جایگاه حاضر شدند و در باره شکل گیری این آلبوم و همچنین دیگر فعالیت های هنری ندیمی صحبت هایی ارائه شد.

در پایان مراسم نیز جمعی از هنرمندان حاضر در سالن از جمله رامبد صدیف، پشنگ کامکار، سودابه سالم، رضا شفیعیان و ... روی صحنه حاضر شدند و از آلبوم «دل شیدا» رونمایی شد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q