۱۴۰۳ بيست و پنجم تير - 09:21 ق.ظ

در پنجمین شب از جشنواره موسیقی فجر؛محسن یگانه با استقبال گرم مخاطبانش مواجه شد

محسن یگانه با استقبال گرم مخاطبانش مواجه شد

  نوای فارس- فرید توفیقی: محسن یگانه در پنجمین شب از جشنواره موسیقی فجر، دوسانس کنسرت را میزبان مخاطبان خود در سالن همایش های برج میلاد شد که با استقبال بسیار بی نظیر مخاطبان خود همراه شد.

کنسرت پاپ شب پنجم جشنواره با صدای محسن یگانه برگزار شد که با قطعه «حباب»همراه بود. وی پس از اجرای اولین قطعه خود رو به مردم گفت:با اینکه قطعات آلبوم بار‌ها و بار‌ها تکرار شدند فکر نمی‌کردم بلیت فروشی آنقدر با سرعت انجام شود مرسی که هستید. سپس به اجرای قطعه بعدی خود پرداخت که «دوستت دارم» نام داشت.

پس از آن به ترتیب به اجرای قطعاتی همچون هوایی، خیابونا، عذاب، گناهی ندارم، نمی ذاری خسته شی، رگ خواب، نباشی،سکوت، نرو،باور کنم، بازم بخند، من، باروبندیل، آهای خبر نداری، خیلی دلم ازت پره را برای مخاطبان خود با اجرا در آورد.

در این کنسرت یگانه از انتشار آلبوم جدید خود خبر داد و گفت: این آلبوم کاری متفاوت است و امیدوارم در خلوتتان جا باز کند و دوستش داشته باشید.

اعضای گروه کنسرت یگانه را بهمن برادران (پرکاشن)، علی ثابت (نوازنده کی‌بورد و سرپرست ارکستر) حسین شریفی (ترمپن)، حسن فراهانی (ترمپت)، بنیامین بیانی (ساکسفون)، مجید برومند (گیتار)، بابک ملکی فر (گیتار الکتریک)، رامین زواری (درامز)، و عماد نکویی ( ویولون ) تشکیل می دادند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q