۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 08:37 ب.ظ

ادل پس از چهار سال آلبوم منتشر می‌کند

ادل پس از چهار سال آلبوم منتشر می‌کند
نوای فارس: ادل خواننده مشهور بریتانیایی که یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین خواننده‌های جهان به شمار می‌رود از تولید چهارمین آلبوم خود با نام "30" خبر داد و اعلام کرد این آلبوم احتمالاً آخرین آلبومی خواهد بود که نام آن برگرفته از اعداد است.

ادل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به مناسب تولد 31 سالگی خود از سختی‌های یک سال اخیر نوشت و از اینکه توانسته از پس یک سال دشوار بر بیاید ابراز خوشحالی کرد. این خواننده ماه گذشته پس از چند سال رابطه و زندگی مشترک از همسرش جدا شد و گفت می‌خواهد زندگی جدیدی را شروع کند. ادل از همسر سابقش سیمون کاکی یک پسر سه ساله با نام آنجلو دارد.

ادل در ادامه متنی که در اینستاگرام منتشر کرده به آلبوم جدیدش یعنی آلبوم "30" اشاره کرده و نوشته است: "30"  یک آلبوم درامز و بیس خواهد بود تا لج شما را دربیاورد!

او در ادامه نوشت: فکر می‌کنم این آخرین آلبوم عدددار من باشد. مطمئنم که دارم اشتباه می‌کنم اما احساس می‌کنم که در سالیان اخیر تغییرات بزرگی در من رخ داده است.

ادل در سال 2008 آلبوم "19"، در سال 2010 آلبوم "21" و در سال 2015 آلبوم "25" را منتشر کرد. قطعه سلام (Hello) از آلبوم آخر ادل به یکی از هیت‌ترین قطعات یک دهه اخیر تبدیل شد. 
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q