۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:34 ق.ظ

در شب عشق ایرانی؛بنیامین در میلاد

بنیامین در میلاد

  نوای فارس-مازیار رضایی:بنیامین بهادری هفتیمن شب از جشنواره موسیقی فجر را به اجرای خود اختصاص داد و در این شب طی دوسانس روی سن رفت.

بنیامین بهادری که در هفتمین شب از جشنواره موسیقی فجر، در سالن همایش های برج میلاد، میزبان مخاطبان و هواداران خود شد تاباری دیگر تعجب همگان را برانگیزد.

این خواننده که به همراه گروه خود از توراروپای خود بازگشته بود، ابتدای کنسرت را به «هفته عشق»اختصاص داد و با اجرای آن به هواداران خود گفت: به خاطر تور اروپایی که داشتم به این تجربه رسیدم که هیچ کجای دنیا تهران نمی‌شود، امشب به آرزوی دیرینه‌ام یعنی اجرا در برج میلاد رسیدم.

امروز طبق تقویم روز ۲۹ بهمن ماه است و روز عشق ایرانی است امیدوارم هیچ روزی را بدون عشق آغاز نکنید و همیشه پر از عشق باشید.

دومین قطعه ای که بنیامین برا هواداران خود اجرا کرد، «آهای تو» بود.سپس ادامه داد: دوستانم اعتقاد داشتند که مردمی که به کنسرت‌های فجر می‌آیند متفاوت هستند اما امروز شما خلافش را اثبات کردید شما خود عشقید و قطعه «توخودعشقی خودعشق» را اجرا کرد.

«دنیادیگه مث تو نداره» عنوان قطعه بعدی بود که از سوی وی اجرا شد و پس از آن قطعه «پرسه» راخواند و سپس «یکی هست» مرتضی پاشایی را اجرا کرد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و هوادارانش را شگفت زده کرد.

استیو آوانسیان (درامز)، آلن بارسخیان (گیتار الکترونیک)، آرش سعیدی (گیتار باس)، علیرضا میرآقا (ترومپت و پرکاشن)، محمد موجرلو (گیتار آکوستیک و بک وکال) علی منصوری نوازنده کیبورد و رهبر ارکستر، اعضای گروه بنیامین موزیک را تشکیل می‌دادند.

در این کنسرت ۱۹ قطعه هفته عشق، آهای تو، اصلا صداش کردی، شناسنامه، عاشق شدم، مدار، تنگ غروب، لیلی در پاییز، دینا دیگه مثه تو نداره، پرسه، یکی هست، قهوه، لکنت، عشق احساسه، تنهای شدم وای، آدم آهنی، عشق داغ من، ضربان قلب، عشق در روز قیامت به اجرا در آمدند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q