۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 12:14 ق.ظ

در جشنواره موسیقی فجرمحمد علیزاده اجرای خوبی را پشت سر گذاشت

محمد علیزاده اجرای خوبی را پشت سر گذاشت

نوای فارس :  محمد علیزاده به همراه گروهش در بخش پاپ سي امين جشنواره موسیقی فجر شرکت کرد و هجده قطعه از محبوب‌ترین قطعاتش را اجرا خواهد کرد .

بر اساس این گزارش این برنامه در سالن همایش برج میلاد برگزار شد . محمد علیزاده قطعات جز توکی می تونه عزیزمن باشه، احساسی که به تودارم، خیلی خوشحالم از اینکه تو به دنیا اومدی،  بی‌حوصله ام ، قلبم می زنه، منو آتیش می‌زنی و می سوزونی، زیر حرفام می‌زنم، خستگی موند به تنم، دوباره بیچاره دل من تنها مونده، دوست دارم تو رو خیلی زیاد، شب هنوز نرفته اما تو چرا بیداری، منم مثل تو مات این قصه‌ام، از اون شبی که تو گفتی دیگه، دل بی‌تو غم زده، ازم دوری اما دلت با منه، دل به دلِ دلِ اين دلِ  دلمرده بده، غم دنیاس وقتی عشقت دور از اینجاس، نه قحطی گل که نبود و فکرشم نکن را در جشنواره موسیقی فجر خواند .

گفتنی است این قطعات پیشتر توسط علیزاده و تعداد معدودی توسط حمید عسگری، بهنام کریمی، مهران خالصی، میلاد ترابی و امیربهادری آهنگسازی شده است.

نوازندگان را در گروه محمد علیزاده،  ایمان ذاکری به عنوان نوازنده درامز، اشکان موسوی (ویولن)، علی پور نگهبان (گیتارباس)، امیر حسین اویسی (پیانو وکیبورد)، محمد شعبانی (پرکاشن)، سعید عباسی (کیبورد)، بهمن میرزازاده (باقلاما)، امیر غلامی (گیتارالکتریک)، پویا صرافی مهر(سینتی سایزر) تشکیل میدادند .

منبع : موسیقی فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q