۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:23 ق.ظ

باری دیگر در قزوین؛محمد علیزاده خاطره بازی کرد

محمد علیزاده خاطره بازی کرد

نوای فارس : محمد علیزاده این بار در استان قزوین به همراه ارکستر خودش بر روی صحنه رفت و قطعات خاطره انگیز خود را اجرا کرد .

محمدعلیزاده که مدتها پیش کنسرت موفقی را در استان قزوین برگزار کرده بود به دلیل استقبال بیش از حد مخاطبان خود ناچار به برگزاری کنسرت خود در روز چهارم اسفندماه جاری شد.

این خواننده محبوب، در کنسرت خود به اجرای قطعاتی نوستالژیک و خاطره انگیز پرداخت که از این میان می توان به منو آتیش می‌زنی و می سوزونی، زیر حرفام می‌زنم، خستگی موند به تنم، دوباره بیچاره دل من تنها مونده،میشه نگام کنی .دوست دارم تو رو خیلی زیاد، شب هنوز نرفته اما تو چرا بیداری، منم مثل تو مات این قصه‌ام، از اون شبی که تو گفتی دیگه، دل بی‌تو غم زده، ازم دوری اما دلت با منه، و ... اشاره کرد.

«من از عشق بارون به دریا زدم ...» قطعه ای بود که با استقبال خوبی مواجه شد.

 لازم به ذکر است این برنامه در دو سانس و در ساعت های 6 الی 9 برگزار شد .

در انتهای این برنامه محمد علیزاده از طرفدارانش که در سالن حضور داشتند تشکر و قدردانی کرد و گفت : خوشحالم که این شب را در کنار شما عزیزانم بودم مرسی که هستید و حمایت می کنید امیدوارم بتوانم در آینده با کار هایم و آلبوم جدید ذره ای از لطف شما نازنینان را جبران کنم .

نوازندگان را در گروه محمد علیزاده،  ایمان ذاکری به عنوان نوازنده درامز، اشکان موسوی (ویولن)، علی پور نگهبان (گیتارباس)، امیر حسین اویسی (پیانو وکیبورد)، محمد شعبانی (پرکاشن)، سعید عباسی (کیبورد)، بهمن میرزازاده (باقلاما)، امیر غلامی (گیتارالکتریک)، پویا صرافی مهر(سینتی سایزر) تشکیل می دادند .

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q