۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 12:29 ق.ظ

در ادامه تور کنسرت های ایران؛مرتضی پاشایی در بوکان، تهران، انزلی ، ساری و تربت حیدریه کنسرت می دهد

مرتضی پاشایی در بوکان، تهران، انزلی ، ساری و تربت حیدریه کنسرت می دهد

نوای فارس-مازیار رضایی: مرتضی پاشایی تو ایرانگردی خود را با کنسرت در شهرهای بوکان،تهران، ساری، تربت حیدریه و... ادامه می دهد.

مصطفی کرد؛ مدیر برنامه های مرتضی پاشایی ضمن اعلام این خبر به نوای فارس گفت: مرتضی پاشایی امروز 29 مردادماه در شهر بوکان روی سن خواهد رفت و در ادامه تور کنسرتهای خود به شهرهای دیگر سفر می کند.

وی افزود: در ادامه این تور کنسرتهای پاشایی در روزهای اول و دوم شهریور ماه در تهران برگزار می شود و سپس در روز چهارم شهریور در بندر انزلی روی سن می رود تا برای مخاطبان و هواداران خود قطعات خاطره انگیزش را اجرا کند.

کرد همچنین گفت: ادامه این تور با اجرای کنسرتی در روز پنجم شهریور که در شهر ساری برگزار می شود ، خواهد بود و پس از آن برای برگزاری کنسرتی در تربت حیدریه در روز ششم شهریور ماه به این شهر سفر می کنیم.

وی درپایان گفت: مرتضی پاشایی با همان اعضای قبلی گروه در این شهرها روی سن می رود و قطعاتی از آلبوم «یکی هست» و همچنین تک قطعاتی که از وی تاکنون منتشر شده را برای مخاطبانش به اجرا در خواهد آورد.

گروه مرتضی پاشایی  را مانند گذشته حامد طاهری رهبری می کند و سرپرست آن پیمان عیسی زاده است. همچنین  حامد طاهری (گیتار باس)، انوشیروان تربتی (کیبورد)، فرشید ادهمی (گیتار ایکتریک و گیتار کلاسیک)، مهران مریخ (کیبورد)، روزبه پهلوانی نژاد (درامز) و محسن خاش (پرکاشن) نوازندگان گروه وی هستند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q