۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:28 ق.ظ

در گفت و گو با نوای فارس عنوان شد:آلبوم جدید بمرانی منتشر می شود

آلبوم جدید بمرانی منتشر می شود

نوای فارس-لی لا رضایی: بهزاد عمرانی از انتشار آلبوم گروه بمرانی خبر داد و گفت: این آلبوم هنوز در مرحله تولید است و به زودی روانه بازار موسیقی می شود.

بهزاد عمرانی؛ خواننده گروه بمرانی در گفت و گو با نوای فارس گفت: آلبوم جدید گروه بمرانی در دست تولید است و به محض آماده شدن راه بازار را برای انتشار در پیش خواهد گرفت.

وی درخصوص جزییات این آلبوم گفت: این آلبوم که مراحل پایانی ضبط خود را طی می کند و به زودی وارد مرحله مجوز می شود حال و هوای تازه ای دارد و قطعات آن به نوعی برخورد تازه ای از ما با اشعار تازه امان است. در عین اینکه این اشعار پخته تر و به روزتر هستند.

عمرانی با تاکید بر اینکه اشعار آلبوم جدید گروه بمرانی ، مضامینی اجتماعی دارند، افزود: صدای این آلبوم نیز مثل همیشه از تازگی خاصی برای ما برخوردار است و تجربه خوبی برای ماست . ضمن اینکه از نظر سبکی نیز کاملا یک رنگین کمان سبکی خواهد بود. چون اعضای گروه به اتفاق دوست داشتیم فضاهای جدیدتری را در موسیقی خود دنبال کنیم.

خواننده گروه بمرانی در ادامه تاکید کرد: باوجودی که مراحل ساخت این آلبوم رو به پایان است هنوز عنوانی برای آن انتخاب نکرده ایم ولی چون بر روی نامگذاری آلبوم بسیار حساس هستیم این نامگذاری تا لحظات آخر به طول خواهد انجامید. معمولا هم اسمی انتخاب می کنیم که هیچ ربطی به عنوان قطعات آلبوم ندارد.

گروه بمرانی اخیرا آلبوم موسیقی کودک «اتوبوس قرمز» را روانه بازار کرد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان بزرگسال مواجه شد.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q