۱۴۰۳ سي و يکم فروردين - 12:19 ق.ظ

با استقبال مخاطبان آذری زبان؛رحیم شهریاری درکیش روی سن رفت

رحیم شهریاری درکیش روی سن رفت

نوای فارس- رحیم شهریاری و گروه آراز در شب پنجم اسفند ماه 93 درحالی میزبان طرفداران خود شدند که با استقبال خوبی از سوی هواداران خود مواجه شدند.

این اجرا که در سالن بزرگ تالار شهر در جزیره کیش برگزار شد با استقبالی که از آن شد، نشان دادکه موسیقی فولک و محلی و بخصوص آذری می تواند جایگاه ویژه ای در میان مردم ایران زمین داشته باشد.

در ابتدای کنسرت طبق روال همیشگی این خواننده خوش برخورد با مردم خوش وبش کرد و به آنها خوشامدگفت . رحیم شهریاری در این اجرا علاوه بر اجرای قطعات قدیمی و نوستالژیک خود ، قطعات جدید خود را نیز برای مخاطبان خود به اجرا در آورد و در بخشی از کنسرت نیز با تکنوازی  گارمان حضار را به وجد آورد.

در این کنسرت نوازنده هایی چون : حمزه شهریاری (کلارینت) ، پیمان حمیدی (پیانو) ، محمد زبری (درامز) ، کاوه خجسته (گیتار و تار) ، محمد سبک دستی ، سعید میرزازاده ، حمیدرضا جدیری ، محمدحسین افشاری (ناقارا) ، نقی صاحبقرانی (پرکاشن) و… رحیم شهریاری را همراهمی میکردند .  رها حکمی ، شیرین شجائی و پروانه کاردوست هم به عنوان همخوان ، وظیفه ی بک وکال را بر عهده داشتند که جلو خاصی به کنسرت داده بود.

رحیم شهریاری در اجرای بیشتر قطعات میکروفون را به سمت مردم می گرفت و آنها را به همخوانی دعوت می کرد.

رحیم شهریاری از خوانندگان آذری زبان ایران است که اجراهای بسیار موفقی را پش سرگذاشته است و به جرات می توان گفت بیشترین طیف مخاطب آذری زبان را در میان خوانندگان دیگر دارد.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q