۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:23 ق.ظ

پس از یک سال دوری از پایتخت؛روزبه نعمت الهی در میلاد نمایشگاه آفتابی می شود

روزبه نعمت الهی در میلاد نمایشگاه آفتابی می شود

نوای فارس-کنسرت روزبه نعمت الهی، سه شنبه 18 شهریور 1393  در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می شود.

به گزارش نوای فارس، کنسرت روزبه نعمت الهی با اجرای جدیدترین قطعات در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد تا این خواننده پس از مدت‌ها با هوادارانش در تهران دیدار کند.

نعمت الهی با اعلام این خبر گفت: از آنجایی که مدت‌هاست در تهران کنسرت برگزار نکرده‌ایم، در نظر داریم در این برنامه با اتفاقاتی جدید و بی‌سابقه، مخاطبانی که به سالن اجرای برنامه می‌آیند را غافلگیر کنیم و  یک کنسرت «خاص» برگزار نماییم. ضمناً علی‌رغم اصرار دوستان، این کنسرت را تنها در یک سانس برگزار خواهم کرد و فکر می‌کنم برای مخاطبان من کافی باشد».

این خواننده که معمولاً در کنسرت‌هایش غافلگیری مخاطبین و  جذابیت‌های بصری را نیز مد نظر قرار می‌دهد، با هدف حفظ جذابیت از ارائه  توضیحات بیشتر در خصوص جزئیات برنامه‌هایش در کنسرت پیش رو، خودداری کرد و صرفاً به اعلام «حضور یک هنرمند بین المللی در این برنامه» بسنده کرد.

رهبری ارکستر روزبه نعمت الهی در این برنامه را «سهیل بیانی مهر»  عهده دار خواهد بود و بلیت‌های این کنسرت از طریق سایت www.iranconcert.com به فروش می‌رسد.

 روزبه نعمت الهی تا کنون آلبوم‌های سرزمین مادری (1382)، هفته ی عاشقی (1386)، عمو زنجیرباف (1388) و داروگ (1392) را منتشر کرده و قطعه ی پرطرفدار «ایران خاک دلیران (این نه منم من...)» از مشهورترین آثار او به شمار می‌رود.

 

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q