۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:06 ق.ظ

در تاریخ ٩ و ١٠ اسفند ماه 1393مازیار فلاحی سه سانس روی سن رفت

مازیار فلاحی سه سانس روی سن رفت

نوای فارس-مازیار رضایی: مازیار فلاحی در روزهای 9 و 10 اسفندماه طی دوسانس روی سن رفت تا باری دیگر با استقبال هواداران خود مواجه شود و بدرخشد.

این کنسرت که درسالن ميلاد نمايشگاه بين المللي تهران بود با استقبال بسیار خوب مردم رو به رو شد و برای تاریخ ۱۰ اسفند نیزتمدید شد.

در ابتداری این کنسرت قطعه محبوب «لیلا» که پیش از این در جشنواره ققنوس اجرا شده بود به صورت نمایشی اجرا در آمد و باری دیگر مردم همراه با مازیار فلاحی خواندند و گریستند.

پس از همراهی مردم با این قطعه فلاحی با اجرای قطعات قطعات«آخرین نفس»، «عکس یادگاری»، «یه روز صافی»، «دوست دارم لبالب»، «لعنت به من»، «ماه هفتم»، «خدایا»، «عروسک»، «قربون مست نگاهت»، «تاب گیسو»، «لیلا»، «رویای واقعی»، «ریمیکس»، «ازت متشکرم»، «سرگردون»، «تمام دنیا»، «خوشبختی» و «دروغه» همه مردم را هیجان زده کد و همین طور مانند چند کنسرت اخیرش قطعه «نگران منی» را برای زنده نگه داشتن یاد «مرتضی پاشایی» تقدیم مخاطبان خود کرد.

درد این کنسرت نوازندگانی همچون نوید اسکندر ( كيبورد و پيانو )،  آشور مرادیان ( درامز )، میلاد جوزی ( گيتار باس ) ،ایمن خراسانی راد ( گيتار الكتريك )، محمد قاسمی ( پركاشن )،  بابک ایمانی ( ويولن )، سهیل بیانی مهر ( گيتار آگوستيك ) و داوود جعفری ( آكاردئون ) اعضای ارکستر مازیار فلاحی را تشکیل می دادند.

افشين پيرواني و ترلان پروانه میهمانان این کنسرت مازیار بودند که برگزارکننده آن شركت فرهنگي هنري آواي فروهر به مديريت برادران حاتم پوربود.

نوای فارس از روابط عمومی شرکت آوای فروهر؛میلادحسینی برای همکاری در زمینه اطلاع رسانی نهایت تشکر را دارد.

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q