۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:37 ب.ظ

همچنان بی نامآلبوم محمدرضا فروتن در مرحله ساخت کلیپ

آلبوم محمدرضا فروتن در مرحله ساخت کلیپ

نوای فارس-محمدعبدالهی: آلبوم محمدرضا فروتن که مدتهاست ساخت آلبوم خود را آغاز کرده است، همچنان در صدد است تا آن را به بهترین شکل ممکن منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کند.

این خواننده که از مدتها پیش همکاری خود در قالب آلبوم را با موزیسین هایی همچون بابک زرین ،سیروان خسروی و ... آغاز کرده است، هم اکنون این آلبوم را در مرحله تصویربرداری و ساخت کلیپ دارد.قطعات ساخته شده توسط بابک زرین مانند دیگر کارهای این تنظیم کننده به صورت آکوستیک ضبط شده است.

نام این آلبوم همچنان سکرت باقی مانده است اما در تولید آن افشین یدالهی در جایگاه ترانه سرا، بابک زرین به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده و سیروان خسروی نیز در همین مقام حضور دارند.

وی در این خصوص به نوای فارس گفته است: آلبوم همچنان در مرحله ساخت قرار دارد و قرار است با طی کردن مراحل ساخت کلیپ و تصویربرداری از ویدیوهای آن روانه بازار موسیقی کشور شود.

ساخت قطعات موسیقی این آلبوم به پایان رسیده است و گفته می شود برای اوایل سال آینده منتشر شود، با این همه هنوز عنوانی برای آن به رسانه ها اعلام نشده است.

گفتنی است این آلبوم دارای هشت قطعه است که هر هشت قطعه به دوشکل صوتی و تصویری منتشر وپخش می شوند.

قرار بود این آلبوم پاییز 93 به بازار بیاید اما تصمیمات اخیر این خواننده درخصوص تغییر در شکل انتشار آن؛ زمان آن را به تاخیر انداخت. همچنین دقت و وسواس بیش از حد این بازیگر و مشغولیت های او در عرصه سینما دلیلی برای این تاخیر است.

 

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q