۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 12:43 ق.ظ

به رهبری امیر پدرام طاهریان، آثار بزرگان موسیقی در تالار وحدت می پیچد

آثار بزرگان موسیقی در تالار وحدت می پیچد

نوای فارس-ارکستر سمفونیک رسانه هنر  به رهبری امیر پدرام طاهریان، تازه ترین کنسرت خود را در تالار رودکی برای مخاطبان موسیقی اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی ، در این کنسرت قطعاتی در گونه موسیقی کلاسیک با اجرای آثاری از موتزارت، راخمانینف و شوبرت برای علاقه مندان موسیقی اجرا می شود. این ارکستر که از معدود مجموعه های خصوصی غیر دولتی است پیش از این در قالب ارکستر زهی به اجرای برنامه می پرداخت اما بعد از تغییراتی که در ترکیب نوازندگان ایجاد شد گروه با تعداد نوازنده‌های بیشتر و شکلی گسترده تر به فعالیت خود ادامه داده است.

قطعاتی که در این کنسرت اجرا می شود، قطعاتی هستند که پیش از این در ایران و کشورهای دیگر بارها اجرا شده و این بار گروه سعی دارد با بیان نوینی از قطعات، شکل جدیدی از نحوه اجرای قطعه ها را به مخاطب ارائه دهد.

امیر پدرام طاهریان از جمله هنرمندانی است که تاکنون در عرصه های مختلف نوازندگی حضور داشته است. حضور در ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما، ارکستر سمفونیک جوانان تهران، ارکستر مجلسی نیاوران، دبیری جشنواره رقابتی سازهای موسیقی کلاسیک از جمله فعالیت‌های وی در عرصه موسیقی است .

 ارکستر سمفونیک رسانه هنر  یکم و دوم شهریور ماه ، ساعت 20 در تالار رودکی اجرا می شود.

 

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q