۱۴۰۳ نهم خرداد - 09:08 ب.ظ

انور براهم، آنیا لخنر و «بازی گوش» در تهران

انور براهم، آنیا لخنر و «بازی گوش» در تهران

نوای فارس-انتشارات موسیقی «هرمس» پانزدهمین سال تولد خود را با عنوان «15 سال بازی گوش» جشن می‌گیرد و در سال جدید برگزاری کنسرت‌های خود را در این راستا از سر خواهد گرفت.

رامین صدیقی با اعلام این خبراظهار کرد: برای جشن تولد 15 سالگی «هرمس» برنامه‌هایی را تدارک دیده‌ایم که در این راستا 28 و 29 فروردین‌ماه، آنیا لخنر (ویلنسل‌نواز برجسته‌ی آلمانی) در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود و رپرتواری از موسیقی کلاسیک را اجرا خواهد کرد.

مدیر انتشارات موسیقی «هرمس» از اجرای کوارتت «کاسته» نیز خبر داد و گفت: کوارتت «کاسته» اردیبهشت‌ماه امسال با رونمایی از آلبوم جدید خود روی صحنه می‌رود و آن کنسرت را به اجرای قطعات جدیدش اختصاص خواهد داد. همچنین در تلاش هستیم خردادماه امسال برای برگزاری یک دونوازی گیتار و کلارینت دو هنرمند سوییسی و آلمانی اقدام کنیم.

او درباره‌ امکان حضور دوباره‌ی انور براهم (عودنواز برجسته‌ی تونسی) در تهران نیز توضیح داد:‌ برپایی کنسرت انور براهم در تهران هنوز قطعی نشده، اما تلاش ما این است که این هنرمند، هفته‌ی اول مهرماه در تهران اجرا داشته باشد.

آنیا لخنر و انور براهم پیش از این و در قالب جشنواره‌ی موسیقی فجر در تهران روی صحنه رفته بودند و اجرای‌شان با استقبال مخاطبان ایرانی مواجه شده بود.

منبع : ایسنا
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q