۱۴۰۳ سي تير - 06:18 ق.ظ

سالار عقیلی خبر داد:«میخانه خاموش» منتشر شد

«میخانه خاموش» منتشر شد

نوای فارس-محمدعبدالهی: سالار عقیلی از انتشار جدیدترین آلبوم خود در همراهی با گروه دستان خبر داد.

سالار عقیلی با اعلام خبر انتشار جدیدترین آلبوم خود با عنوان «میخانه خاموش» به نوای فارس گفت:  آلبوم موسیقایی «میخانه خاموش» به آهنگسازی حسین بهروزی نیا و سعید فرج پوری یکی از آخرین اجراهای من در قالب آلبوم است که به تازگی منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

وی افزود: این آلبوم در دو بخش بی کلام و با کلام منتشرشده که در بخش اول آثار موسیقایی حسین بهروزی نیا با اجرای گروه «دستان» و بخش دوم با آهنگسازی سعید فرج پوری ر اجرا و ضبط کرده ام.در این آلبوم از اشعار شاعرانی همچون اخوان ثالث، مولانا و هوشنگ ابتهاج در دستگاه های ماهور و اصفهان استفاده شده که حمید متبسم تار، حسین بهروزی نیا بربط، پژمان حدادی تنبک، بهنام سامانی دف و کوزه و سعید فرجپوری کمانچه در کنار من حضور دارند.

این خواننده همچنین از انتشار فیلمی از استاد فرهاد فخرالدینی خبر داد و تاکید کرد: این برای اولین بار است که از استادفخرالدینی فیلمی رسمی منتشر می شود. خوانندگی آن را من به عهده دارم و ارکستر مهرنوازان در اجرا و ضبط آن با من همکاری داشته است.

وی در پایان گفت: آلبوم «میخانه خاموش» توسط موسسه فرهنگی هنری ققنوس منتشر و در بازار موسیقی کشور عرضه شده است و از اوایل هفته در دسترس علاقه مندان است.

 

 

 

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q