۱۴۰۲ يازدهم اسفند - 10:30 ق.ظ

کمتر از دو هفته پس از زانیارسیروان هم به مازندران آمد

سیروان هم به مازندران آمد

نوای فارس-مجید احمدی نیا: آونگ کنسرت‌های پاپ، دوباره به غرب مازندران برگشت و محمودآباد، میزبان سیروان خسروی شد.

کنسرت سیروان خسروی، شنبه دوازدهم اردیبهشت در سالن ورزشی پهلوان توکلی ِ محمودآباد، ساعت 21:30 برگزار شد.

با مقدمه‌ی گروه، سیروان به روی صحنه آمد و «تو خیال کردی بری» را خواند و سپس «عاشقتم» و «بارون پائیزی» اجرا شدند. سیروان خسروی خبر از یک آهنگ شاد داد که با استقبال هوادارانش روبرو شد. «آره» و «بیقرار» با همراهی ِ مردم اجرا شدند. «دوستت دارم»، «کجائی تو»، «اگه تو مال من نیستی» هم از قطعات بعدی بودند که با تشویق و استقبال تماشاگران خوانده شد. آهنگ بعدی، «من عاشقت شدم» بود که هواداران سیروان، همراه با او خواندند. پس از اجرای «نه، نرو»، سیروان خسروی از مردم خواست که اپلیکیشن‌اش را از بازار یا اپ‌استور دانلود کنند.

بر خلاف درخواست تماشاگران برای اجرای دوست دارم زندگی رو، سیروان، قطعه‌ی «خاطرات تو» را خواند و کنسرت را به سمت آهنگ غمگین «به همین زودی» برد و سپس به تشکر از مدیرکل، معاون هنری و حراست اداره فرهنگ و ارشاد مازندران، ناجا، اماکن پرداخت.

درخواست مردم برای اجرای دوست دارم زندگی رو همچنان ادامه داشت و بالاخره سیروان این قطعه‌ی موردعلاقه‌ی هوادارانش را اجرا کرد و پس از «دوست دارم زندگی رو»، قطعه‌ی پایانی به یک آهنگ قدیمی اختصاص یافت، «ساعت 9».

در این کنسرت، امیر دانائی با گیتار الکتریک، مجید پروریان با گیتار باس، علی طاهائی با درامز، علیرضا ثنائی با گیتار آکوستیک و الکتریک، یاشا حکمی با کیبورد و نریمان نعیمی با ساکسفون، سیروان خسروی را همراهی کردند.

نورپردازی و صدابرداری هم بر عهده‌ی مرتضی اسماعیلی و مهدی عزیزی بود.

 

حاشیه:

 این کنسرت به تهیه‌کنندگی آقایان قلی‌نژاد و حسین‌زاده برگزار شد.

برگزاری کنسرت در سالن‌های ورزشی یکی از مسائلی‌ست که تهیه‌کنندگان به دلایل مختلف به سراغ آن می‌روند که از نظر صوتی، در وضعیت بسیار نامناسبی نسبت به سایر سالن‌ها قرار دارد. با اینکه صدابرداری در اینگونه سالن‌ها یکی از سخت‌ترین کارهاست، اما نسبت به موارد مشابه، وضعیت صدا قابل قبول بود. از طرف دیگر، جلوه‌های نوری در این سالن‌ها، بیش از سالن‌های کوچک، توجه را جلب می‌کند.

 حساسیت‌ها نسبت به وضعیت پوشش بانوان در این کنسرت، نسبت به سایر کنسرت‌های اخیر در مازندران، بسیار افزایش یافته بود. امید است روندی یکسان در همه‌ی شهرها اجرا و رعایت شود. پیش از این هم در بسیاری از حوزه‌ها از اعمال‌نظر‌های سلیقه‌ای و غیرکارشناسی، گفتند و شنیدیم.

نوای فارس از احسان حاجیان، مدیر برنامه‌های سیروان خسروی، جهت هماهنگی‌ و همکاری‌های به عمل آمده، تشکر می‌کند.

در زیر می توانید عکس های هاله فتاحی از این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q